Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem. Birom tovabb vele, de...

Nem. Birom tovabb vele, de elhagyni sem tudom?

Figyelt kérdés

6 eve vagyok egyutt a parommal es lassan 2 eve elunk egyutt.

Meg hazas, de csak papiron. Nem szereti a feleseget es a megismerkedesunkkor is nagyon viharos volt a kapcsolatuk. Parom nem akarta a masodik gyerekuket a no megis megszulte, akkor a parom elkoltozott (mi akkor ismerkedtink meg), kesobb haza ment mikor megszuletett a pici, hogy segitsen. De ket eve egyutt vagyunk es valaljik akapcsolatunkat.

A pasi akirol azt hittem, hogy tokeletes es a felesegeben lehet csak hiba , hat nem az. Mig csal szeretok voltunk es par orakat talalkoztunk minden jo volt es alig vartam mar hogy egyutt eljunk.

Most megbantam es szeretnem hogy vissza menjen a csaladjahoz. Iszik es dohanyzik a lakasban (meg nem lakott itt addig ezt nem tette), nem tudom megszokni hogy nem csinal semmit es ki kell szolgalni, n segit semmit


2014. ápr. 30. 13:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Lakva ismerszik meg az ember...
2014. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Az utolsó 2 mondatban leirtad mit akarsz: ,, Most megbantam es szeretnem hogy vissza menjen a csaladjahoz. Iszik es dohanyzik a lakasban (meg nem lakott itt addig ezt nem tette), nem tudom megszokni hogy nem csinal semmit es ki kell szolgalni, n segit semmit"

Amugy nagyon sajnálom a helyzetedet..Akárhogy is döntessz, remélem boldog életed lesz..

2014. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Ne legyél ilyen kapcsolatfüggő, ne ragaszkodj egy ilyen emberhez, nyilvánvaló, hogy nem fog változtatni az életmódján a két szép szemedért, később ez csak még rosszabb lesz, dobd minél hamarabb.

Meg eleve fel se merüljön hogy kiszolgáljad, nem cseléd, hanem barátnő vagy.

2014. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Na most mar akkor tudod, hogy miert volt viharos a kapcsolatuk mikor megismerted. Anyucinak lehet hogy mar nem kell. Orul hogy atvetted tole, szerintem.
2014. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Nahát, te vagy a férjem szeretője :-) Ugyanez a szitu: ő nem akart gyereket, csak én leitattam és megerőszakoltam (kezelésekre kellett járjunk hogy összejöjjön a baba); ő el akarta vetetni, csak én akartam megtartani; csak én tehettem arról, hogy megromlott a házasságunk, ő tökéletes volt. Ők 4 hónapot bírtak együtt.


Miért akarod, hogy visszamenjen a családjához? Ha szakítani akarsz, tedd meg. De miért kell újra az exfeleséget büntetni?

2014. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A felesege visszaf ogadna, csak o nem akar menni.

Es most, mit momdjak bocs megsem kellesz lusta budos diszno vagy menj haza?

Ezt megsem tehettem

2014. ápr. 30. 13:23
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Szabadulj meg tőle amilyen gyorsan csak lehet. Látod megjátszotta magát, amíg össze nem jöttél vele, de aztán nem tudta sokáig tartani magát.
2014. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Igen kérdező, nyugogdtan mond azt!
2014. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Dehogynem,nyugodtan megteheted,megmondhatod neki! Legyen tisztaba a hibaival,es,hogy Teged ez zavar!
2014. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne tehetnéd?

MAgyarázd el neki, hogy a házasság 2 emberen múlik, ha ő nem tesz érte semmit, akkor mehet amerre akar.

2014. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!