Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem. Birom tovabb vele, de...

Nem. Birom tovabb vele, de elhagyni sem tudom?

Figyelt kérdés

6 eve vagyok egyutt a parommal es lassan 2 eve elunk egyutt.

Meg hazas, de csak papiron. Nem szereti a feleseget es a megismerkedesunkkor is nagyon viharos volt a kapcsolatuk. Parom nem akarta a masodik gyerekuket a no megis megszulte, akkor a parom elkoltozott (mi akkor ismerkedtink meg), kesobb haza ment mikor megszuletett a pici, hogy segitsen. De ket eve egyutt vagyunk es valaljik akapcsolatunkat.

A pasi akirol azt hittem, hogy tokeletes es a felesegeben lehet csak hiba , hat nem az. Mig csal szeretok voltunk es par orakat talalkoztunk minden jo volt es alig vartam mar hogy egyutt eljunk.

Most megbantam es szeretnem hogy vissza menjen a csaladjahoz. Iszik es dohanyzik a lakasban (meg nem lakott itt addig ezt nem tette), nem tudom megszokni hogy nem csinal semmit es ki kell szolgalni, n segit semmit


2014. ápr. 30. 13:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tehetnéd?

Ne hagyd, hogy ránőjön a fejedre a lelkiismeret furdalásod miatt.

Közlöd, hogy nem működik az együttélés, elmondod az okokat (nyilván már jelezted neki hogy mik a problémák vele), aztán kalap, kabát, kiteszed.

Piázik, nem tiszteli a közös együttélés szabályait, és még háziszolgálónak néz, ez arra is elég ok szerintem, hogy kidobd a cuccait a kécóból és lecseréld a zárat.

2014. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Na latod, o akkor nem mondta, hogy ki, mi es milyen igazabol. Most meg te nem akarod megmondani, hogy miert nem birsz vele elni. Mire epult ez a kapcsolat? Hazugsagra, illedelmes nem megnyilasra egymasfele?
2014. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%

"Most megbantam es szeretnem hogy vissza menjen a csaladjahoz."


Dehogy megy már vissza, hagy legyen már szegény exfelesége meg a két gyerek nyugodtan. Bőven elég, ha fizeti a gyerektartást. Nem kell ő oda.

2014. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a felesége nyilván tárt karokkal várja. Ezt is ő mondta gondolom. De kis naiv vagy...
2014. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem az enyémről írsz?:D


Nyugodt szívvel megmondod neki, hogy szia ennyi volt, nem bírom veled. Elváltok szépen csendben, megsiratod a szép emlékeket, veszel egy nagy levegőt, és élsz boldogan. Mindenkire vár a boldogság.


Exfelesége: nem hiszem, hogy tárt karokkal fogadná vissza. Valószínűleg ugyan azt, vagy valami hasonlót művelt otthon is, ami miatt viharossá válhatott a kapcsolatuk. És hidd el, nem hiányzik vissza. Ahhoz a férfinek igencsak meg kéne változnia, és nagyon keményen kéne dolgoznia azért, hogy az ex legyen olyan hülye, és újra bele tudjon szeretni, és a legfontosabb bízni benne, és nem csak a megcsalás, hanem az egyéb viselt dolgai miatt is. Hogy ha már minden sínen van ne kezdődjön elölről az egész, és csak vesztegesse az idejét.

2014. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hjajajajjajaj... no! Ezért ne kezdj nős férfival.


Amíg az ember házas, bárhol is lakik az új nő csak szerető lesz. Aki beéri egy szeretői státusszal annak általában a béka segge alatt van az önbecsülése, hiszen örül hogy jobb valakinél, vagy kell valakinek.


Minden szavát bevetted épp úgy ahogy a többi szerető is elhiszi, hogy a feleség milyen utálatos, kiállhatatlan, minden az ő hibája és még sorolhatnám. Hát elárulom neked, mindig oka van annak, ha egy pasi el tud szabadulni otthonról. Aki ezt meg tudja tenni, az annyira nem hiányzik onnan. Nos ennek is általában oka van.


Most kiszolgálhatod a nagyságos urat, nézheted ahogy vedel meg bagózik melletted.

vagy...


Kidobhatod a fenébe, /majd csak feltalálja magát, mert a várják haza szöveg is csak duma. Kinek kell egy ilyen. Szeretőnek lenni kicsit olyan, mint koszos ruhát húzni/

Legközelebb keress szingli vagy elvált pasit, és rakd rendbe az önértékelésedet.

2014. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

A felesege a mai napig vissza varja. Mindent kitalal, hogy vissza menjen hozza, de mar nem is erdekel csak menjen mar.

De o nem akar, azt mondja engem szeret de en ugy erzem hohy igazabol jobb neki nalam (nincsenek gyerekek, rend van mert en takaritok utana is, )

2014. ápr. 30. 14:15
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, csak a kényelem miatt van veled. Ha ultimátumot adsz neki, ígérhet fűt-fát, úgyis a kényelme lesz az első, és nem te. Ezek után hogy merülhet fel olyan kérdés, hogy nem hagyod el?
2014. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%
ez egy kamu kérdés...
2014. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha ezek után nem bírod elhagyni,az a te bajod.Most már kibújt a szög a zsákból,megmutatta az igazi arcát,neked meg ez nem tetszik.Nyugodtan megmondhatod neki,hogy figyelj,én veled nem bírok együttélni,aztán menjen,ahova akar.Persze ehhez gyenge vagy,hát viseld a következményeit,ha akarod.Azon meg ne is csodálkozz,ha az exfeleségnek sem kell már.
2014. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!