Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 vagyok és meleg! Szüleimnek...

15 vagyok és meleg! Szüleimnek hogy mondjam el? (nem szeretném hogy megutáljanak! )

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ne mond még ki hogy az vagy. lehet hogy csak fellángolás vagy akármi. én a helyedben amúgy nem mondanám el
2012. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Lehet , hogy a szüleid maguktól is rájönnek. Ha anyukáddal jó a kapcsolatod, akkor talán neki mondd el. Ő majd előkészíti neked a terepet a többieknél.
2012. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ez nem fellángolás egyszer volt barátnőm szakitotunk is. utána rájötem hogy a pasikat szeretem!
2012. dec. 25. 12:22
 4/13 anonim válasza:
3%
Ez ilyen korban még változhat és teljesen normális, várj még ezzel egy kicsit. Ha 18éves korod körül is úgy érzed, hogy ez nem változott,akkor mond el.
2012. dec. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2%
Várj még ezzel pár évig, lehet hogy rájössz majd hogy mégsem a férfiakat szereted, most ugye tombolnak a hormonok benned és kíváncsi vagy, ami ebben a korban nem meglepő. Egyenlőre titkold a dolgot jó mélyen, mert még változhat a dolog és lehet jobb ha nem tudnak erről mert ha megváltozol akkor ez a te titkod maradhat és lehet megbánnád egy életre ha ez kitudodott.
2012. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Az én fiam is meleg.

Én vettem észere és megbeszéltük a dolgot.Nem szeretem kevésbé ,mint előtte.Nekem attól még a fiam,mert más a szexuális érzései.Már 10 éve így van. A környezetünk is elfogadta,soha nem hallottam vissza,hogy b..zi,vagy ilyesmi.Sőt a haverjai is nagyon kedvelik.Hozzá illő szakmát választott,műkörmös és nagyon sok vendége van.

Lányruhát nem húz és nem öltözködik másként mint előtte.

Ha szeret anyukád akkor mindegy,hogy milyen vagy!!!!!

2012. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

honnan veszed, hogy az vagy?

A legtöbbünkben mindig van valamennyi bi hajlam, csak az nem mindegy hogy milyen arányban.

2012. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

"Egyenlőre titkold a dolgot jó mélyen, mert még változhat a dolog"


Atyaég, ezt a primitívséget... Persze, szegénynek azt javasoljátok, hogy fogja be a száját, húzza meg magát és titkon reménykedjen, hogy majd megváltozik? És ezzel vesztegessen el az életéből akár még 3-5 évet? Na neeee... én ezen átestem, és nem kívánom senkinek. Mit meg nem adnék, ha visszakapnám a gyermekkoromat, ha nem azon kellett volna agyalnom, hogy úristen, miért pont én vagyok-leszek meleg? Visszagondolva már 11-12 éves koromban bőven tudtam, hogy meleg vagyok, de 19 éves koromig vártam... nem szabad. Most 22 vagyok, és már 3 éve boldog párkapcsolatban élek.


Neked kedves kérdező: ha nem vagy biztos a szüleid reakciójában, akkor valahogy ki kell puhatolóznod. Például felhozhatnád, hogy suliban kiderült egyik évfolyamtársadról, hogy meleg, és kérdezd meg a szüleidet, hogy mit szólnak hozzá. Esetleg tovább is mehetsz, megkérdezheted, hogy mi lenne, ha te lennél meleg. Ha erre is jól reagálnak, akkor esetleg már el is mondhatod. Légy kreatív! :) És ne vesztegess el az életedből éveket... Persze ez a szüleidtől is függ, mert ha netán ki akarnának dobni... remélem nem ilyenek. Minden jót! :)

2012. dec. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Elsőnek üzenem!


Most komolyan, hogy lehetsz ilyen hülye?? Én amióta az eszemet tudom, azóta tudom, hogy meleg vagyok. 15 éves korban már nincsenek fellángolások!!!

2012. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5%
egyideigtitkold és majd akor haugy erzed hogy ez biztoks akor mond el
2012. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!