Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha külföldön együtt élek egy...

Ha külföldön együtt élek egy külföldivel, de haza jövök, ha épp nincs munkám, akkor miért van úgy vele, hogy elhagytam?

Figyelt kérdés

szóval azt senki nem venné szívesen, ha a nyakán élnék, ha se munka, se pénz, itthon segítséggel viszont el tudok lenni kis ideig, míg munkát találok ismét.

de pénz nélkül meg nem tudok vele/nála ott maradni.segíteni nem segít. szóval ha ezen időszakot itthon vészelem át, ő miért fogja fel szakításként?


2014. máj. 3. 21:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Ezt tőle kérdezd meg! Mi honnan tudjuk, hogy mit gondol a külföldi pasid???
2014. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

óh jaj

mert ő mit válaszolt?

azért, mert elutaztál=elhagytál.

2014. máj. 3. 21:09
 3/21 A kérdező kommentje:

és a volt barátom detto


tehát ezt nem csak ő gondolja, nekik ez a természetes valahol ez a gondolkodás

2014. máj. 3. 21:10
 4/21 anonim ***** válasza:
Milyen nemzetiségű ha megkerdezhetem???? Nekem ismerős ez a felfogás én is egy kulfoldihez mentem feleségül! Lehet azt gondolja h nem mész többet vissza! Egyebkent nem értem ha olyannyira bantja, h haza utaztal akkor miért nem segit inkább atveszelni addig amíg ismét munkát találsz? ??
2014. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is a nemzetiségére lennék kíváncsi. Abból meg lehetne tudni talán, hogy miért ilyen.
2014. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtál ott maradni és keresni munkát, addig pedig otthonról anyagilag tudtak volna segiteni?
2014. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolat arról szól, hogy egymás mellett kitartanak.

Te meg az első adandó alkalommal gyorsan haza költözöl. Ez mi, ha nem szakítás, vagy legalább is gondolkodás?

Ha haza is mentél, akkor hogy tudsz vissza menni a " külföldi" barátodhoz, munka nélkül? Merje remélni, hogy vissza térsz hozzá?

Amúgy miért nem segít? Ha már ilyen alapon nem segít, akkor lapátra a pasival. Ha esetleg ő veszítené el a munkahelyét, bezzeg akkor jó lennél?

2014. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
orosz nemzetiségűek
2014. máj. 3. 21:29
 9/21 A kérdező kommentje:

szóval mivel nem segítenek, ezért nem tudtam kint maradni, hogy ne éljek a nyakán.


amúgy én tartok fent itthon albérletet, rokon főz, de anyagi segítségem nincs, max kölcsönből, vagy tartalékból tudok vissza menni, ha van munka, nagyon gázosak ezek az időszakok


kint is keresek munkát olyankor, csak úgy hogy nincs hol lakjak...

2014. máj. 3. 21:34
 10/21 A kérdező kommentje:
szerintem mert nekik sem nagyon van és nem akarnak segíteni, vagy nekik az már lehet eltartás számba megy, nem tudom
2014. máj. 3. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!