Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha külföldön együtt élek egy...

Ha külföldön együtt élek egy külföldivel, de haza jövök, ha épp nincs munkám, akkor miért van úgy vele, hogy elhagytam?

Figyelt kérdés

szóval azt senki nem venné szívesen, ha a nyakán élnék, ha se munka, se pénz, itthon segítséggel viszont el tudok lenni kis ideig, míg munkát találok ismét.

de pénz nélkül meg nem tudok vele/nála ott maradni.segíteni nem segít. szóval ha ezen időszakot itthon vészelem át, ő miért fogja fel szakításként?


2014. máj. 3. 21:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

csak most is ez van, itthon vagyok, a "párom" meg nem is jelentkezik már, MERT itthon vagyok.

fel nem foghatom.

2014. máj. 3. 21:37
 12/21 A kérdező kommentje:
de ha megyek vissza, la mour folyt köv.
2014. máj. 3. 21:39
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez most olyan helyzet, mint mikor Magyarországon egy pár egyik tagjának nincs állása. Akkor az az illető hazaköltözik a szüleihez? Nem! Hanem munkát keres, addig megélnek egy fizetésből. Akár a férfi, akár a nő az ideiglenesen eltartott. Normális párkapcsolatokban ez így szokás, tök mindegy, hogy itthon élek vagy külföldön.
2014. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

próbálom én is fordítva nézni, ha mondjuk itt dolgozik egy külföldi, velem él, ha nincs munkája és én nem segítek neki és ezért haza utazik, lehet én is szakításként fognám fel?


szóval a páromnál én két hétig voltam munka után, munkát keresve, két hét után meg látszott, hogy a nyakán vagyok, olyan fura lett minden. nem tudtam magam otthon érezni, ő meg azzal jött, úgy élek kint, mintha gyerek lennék, segítségre szorulva.

2014. máj. 3. 21:50
 15/21 anonim ***** válasza:
Elmentél. Nincs üritölyuk. Most akkor keressek egy másikat? Vagy álladoan csak verjem? Jol megszivattál, menj a pi-sába! Még szerncse, hogy nem várod el, hogy akár egy napig is eltartsalak oscka qrva! (Kb ezek lehetnek az indokok!!!!)
2014. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
kel neked olyan pasi aki segitség helyet 2 hét után hisztizik hogy lehet egy ilyen emberrel hosszú távon tervezni
2014. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kimentél 2 hétre és mire célzol,hogy nem segített neked ?? Az nem elég,ha a segged alá rak egy lakást és szeret? Amúgy ennyi idő alatt természetes,hogy még nem találtál munkát
2014. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

mi az hogy kimentem két hétre?????


kint dolgoztam, együtt éltünk, megszűnt a munkám és csak Ezután voltam nála két hétig

előtte fél évet együtt

2014. máj. 4. 19:42
 19/21 A kérdező kommentje:
és nem rak a seggem alá semmit
2014. máj. 4. 19:43
 20/21 A kérdező kommentje:
és ma írt :)
2014. máj. 5. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!