Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha külföldön együtt élek egy...

Ha külföldön együtt élek egy külföldivel, de haza jövök, ha épp nincs munkám, akkor miért van úgy vele, hogy elhagytam?

Figyelt kérdés

szóval azt senki nem venné szívesen, ha a nyakán élnék, ha se munka, se pénz, itthon segítséggel viszont el tudok lenni kis ideig, míg munkát találok ismét.

de pénz nélkül meg nem tudok vele/nála ott maradni.segíteni nem segít. szóval ha ezen időszakot itthon vészelem át, ő miért fogja fel szakításként?


2014. máj. 3. 21:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ha meg működő kapcsolat volt, amiben már együtt éltetek, mi az, hogy rögtön hazamenekülsz, mert hiphop nincs munka? Nem értem, ez milyen hozzáállás.

Én személyes sértésnek venném, hogy a párom elmenekül tőlem a bajban, mintha akkor nem számíthatna rám. Vagy ha tényleg attól féltél, baj lesz a részéről ez az átmeneti munkanélküliség, akkor mit ér a kapcsolatotok? Szerintem konkrétan sz*rt sem.

2014. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!