Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Mégis" szeretem a páromat?

"Mégis" szeretem a páromat?

Figyelt kérdés

Élettársam, vőlegényem. 7 éve vagyunk együtt, de mint sokan mások, arra kényszerültünk hogy ő külföldön vállaljon munkát.

Eddig Németországban dolgozott, 4-5 hetente jött haza, hol két napra hol 1 hétre. Elég változó volt.

Most meg adatott hogy több pénzért és 2-3 hetente haza járással is itthon tölthet majd 2 napot, fizetik a szabadságot esetleg táppénzt és Ausztriában dolgozzon.


Na ugye mikor Németországba dolgozott én vittem éjjel a vonathoz ki, és csak az első pár alkalommal sírtam miatta, aztán " megszoktam" eltelt másfél év, és ma ahogy jött érte az autó délután, újra éreztem azt amit nagyon régen, azt hogy nagyon úgy Isten igazából hiányzik, féltés, szerelem minden. Amit már úgy megszoktam.


Kezdtem azt hinni hogy kialszik a kapcsolat, amit persze nem akartam és annak érdekében tettem is érte.

Viszont ez úgy gondolom hogy jó jel.Ugye?!


2014. máj. 4. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ha hiányzik, ha félted és ez kölcsönös, akkor nagyon jó jel! Sok siker Nektek:-)
2014. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia ! Igen ,ez jó jel ! ;-) Az én férjem is Németországban dolgozik 3 éve ,szintén max . 4 hetente jár haza ,de én minden alkalommal sírok ,mikor vissza megy . Én is megszoktam valahol ,ennek ellenére nekem minden alkalommal a szívem szakad meg .. de elviselem ,remélhetőleg már nem sokáig ,hiszen nálunk a kitelepülés a cél .

Sok sikert nektek ! :-)

2014. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó jel, ég a tűz. Ami egyébként sem lángolhat minden nap, minden hónapban, minden évben ugyanazzal az intenzitással. Természetes ha hullámzik, csak sose aludjon el :)
2014. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!