Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg édesanyámna...

Hogyan mondjam meg édesanyámnak hogy ne sértsen meg?

Figyelt kérdés

Vállig érő haja van, ott lóg neki mindig, persze akkor összeköti mikor nem kellene és idegesít hogy mindig találok hajszálat az ételbe.

Most éppen megyes piskótát süt és a kevert alapból vettem ki a hajszálát, persze nem is szóltam neki. Mikor szóltam mindig megbántódott, de hiába én is emberből vagyok és kicsit azért zavar és undort kelt bennem.


2014. máj. 6. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Anya fogd össze a hajad, mert már nem ez az első eset, hogy hajat találok a kajában.

Biztosan meg fog sértődni. Nem fogod tudni, úgy mondani, hogy ne sértődjön meg.

De inkább most egy kicsit sértődjön meg és oldódjon meg a dolog, mint hogy állandóan a hajakat kelljen keresni az ételben.

2014. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anyukám kajájában is többször találtunk,nem szóltunk neki,de nagyon feltűnően szedtük,aztán láttam rajta,hogy bántja ez a dolog,mert rövid haja van,tehát még össze sem tudja fogni,így abbahagytuk ezt,már évek óta nem találok,nem tudom minek a hatására maradt abba.Viszont én is főzök,és én is meg a család is megtaláljuk néha benne a hajszálamat(nem sűrűn,de évi 2x tuti)engem is idegesít,mert undorodom tőle nagyon,még ha a sajátom is,de tudom,hogy összefogom a hajam amikor főzök,tehát valószínű nem onnan kerül bele,inkább sztem talán a ruhámról,vagy innen-onnan,ahol esetleg van,csak éppen nem veszi észre az ember.Szóval ezzel csak annyit akartam,hogy megpróbálhatsz szólni neki,de nem biztos,hogy javul a helyzet.
2014. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!