Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg édesanyámna...

Hogyan mondjam meg édesanyámnak, hogy nem tudok levizsgázni?

Figyelt kérdés
Nagyon megfáztam. Lázas vagyok, folyik az orrom, köhögök, szédülök, stb. Ma lenne 2 tantárgyból vizsgám, elméletileg kérvénnyel augusztusig halaszthatok. Szerintetek mit csináljak? Szédelegjek be, és tegyek úgy az anyám előtt, mintha istenien érezném magam, vagy közöljem vele, hogy betegen nem fogok ott szenvedni reggel nyolctól délután kettőig? Félek, hogy megharagudna, és azt hinné, csak megjátszom magam, hogy ne kelljen mennem. Ti mit tennétek?
2010. jún. 8. 03:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Legyél teljesen őszinte és nem lesz mitől félned!

Gondolom azért ennyire csak toleráns mind a szülő mind a tanár!

2010. jún. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy megcsinálod a vizsgát vagy halasztasz az csak rajtad múlik ha nagyon rontana a jegyeiden és ez számít is mondjuk ösztöndíj miatt akkor halassz ha nem és meg tudod csinálni viszonylag ügyesen akkor tedd. A döntés a te kezedben van!
2010. jún. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
65%
Elmúltál 18 éves, ne félj anyukádtól. Ha rosszul vagy, ne menj be.
2010. jún. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos anyukád látja milyen állapotban vagy! Neki is van szeme! Ha a gyerekeim betegek rögtön észreveszem, nem kell külön mondaniuk, elég ránéznem. Igy van ezzel anyukád is biztos. AMúgy Te érzed, mire vagy képes!!! Betegen nem előnyös, szédelegve, mert nem tudnál teljesíteni ahogy kellene, viszont ha úgy érzed menni fog, akkor hajrá, ne halogasd a vizsgát! Te érzed, hogy vagy, lehet ma már jobban leszel! Drukkolok!
2010. jún. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet orvosi igazolással még az idei vizsgaidőszak alatt menni másik időpontban? Általában nem harapják le a fejed a tanárok sem, egyetemisták nem szoktak csak úgy ellógni a vizsgákról.


De ha valamennyire bírod, és nagyjából tiszta a fejed, akkor érdemes megpróbálni sztem, ha nem nehéz vizsgák, és készültél már rájuk.

2010. jún. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én bevennék egy Neocitrant, és egy mentolos cukorral a számban megpróbálnék levizsgázni. Ha nem sikerül még mindig lehet pótolni, nem? Én is beteg vagyok most, de dolgozom.
2010. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már felnőtt vagy, szóval nem tolhat le anyukád. Vagy maradj otthon, vagy halaszd el, vagy kérvényezd, hogy te lehessél az első, aki sorra kerül.
2010. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!