Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam meg édesanyámnak,...

Mondjam meg édesanyámnak, hogy zavar hogy egy nős férfival van vagy semmi közöm hozzá?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak viszonya van egy papíron nős férfival. Amúgy a feleségnek is van szeretője, szóval csak ilyen látszat házasság, úgy tudom a pénz miatt nem vállnak, a nő sokat akar lenyúlni.

De ezt nem mindenki érti meg, kapok célzásokat arra, hogy anyám egy k. ami nagyon zavar. Szerintem nem az, meg jó anya, de attól még zavar, hogy beszólogatnak.

Mondjam meg neki? Kérjem, hogy szakítsanak?

Egyébként ő nem szereti szerintem a pasit normálisan, csak el van vele. Többször beszélt arról, hogy nem akar komoly kapcsolatot, vagy a nyakunkra hozni valakit. Így gondolom kényelmes neki. Meg végül nekem is tesómmal, de jobb lenne egy tényleg minden értelemben szabad férfival lenne.



2013. febr. 4. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mondjad

anyám is így volt,csak a pasi a végén öngyilkos lett a pincénkben mert anyám elakarta hagyni

2013. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Mondd meg neki, ha zavar valami, bármi. Követelőzni, beleszólni nem ér más életébe, de ha bánt valami, akkor azt nyugodtan.

Ha meg valaki leqrvázná az anyámat, azt én jól helyreraknám, hogy törődjön a saját dolgával, de ez én vagyok.

2013. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Én már 16 éve eggyütt élek egy olyan pasival aki még nem vált el de a gyerekeimnek soha nem jutott eszébe hogy ezt szóvá tegye. Neked miért jut eszedbe? Miért foglalkozol másokkal, ha nekik megfelel ez az életforma és titeket se bánt az édesanyád biztos tudja hogy mi jó neki illetve nektek.
2013. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Hát, engem is zavarna, ha anyámat k*rvának tartanák és még céloznának is rá.


A pofám leszakadna.

Ráadásul nem komoly kapcsolat...na emiatt is égne a képem. Ami nem komoly, arról ne tudjon már mindenki.

2013. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kellene zavarjon ki mit gondol, de ha zavar nem tehetek ellene. Nem tudom, hogyan lehet ezt szépen, nem bántóan elmondani.


4

Azért tudnak a kapcsolatról, mert kisvárosban élünk. A mi családunk, a pasi is elég ismert személy.

2013. febr. 4. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem szólnék bele a magánéletébe.
2013. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok ismét.

Azért anyukád helyében biztos nem számolnék fel egy jól működő (még ha lazább is) kapcsolatot, csak mert a szájára vett a falu/város.

2013. febr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne vedd el édesanyádtól az esélyt, hogy nőként boldog lehessen, azt írod jó anya, és nem adsz igazat az őt elítélőknek. Ti a testvéreiddel egyszer elmentek, mert ez az élet rendje, neki is kell egy társ. A beszólások meg egyszer csak megszűnnek, vagy megtanuljátok elengedni a fületek mellett.
2013. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha anyád független, akkor a helyedben nem zavarna az hogy szeretőt tart. Viszont jól lesz..háziznám azt, aki k...nak nevezné, aki meg csúnyán nézne, annak beintenék.
2017. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!