Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem jobban szereti a 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitty28 kérdése:

A férjem jobban szereti a 10 éves fiúnkat mint engem. Hogy tudnám elérni hogy lelépjen és ne követelje a gyereket magáénak? Ez nem élet nekem. és még fiatal vagyok akarok egy olyat aki engem is szeret.

Figyelt kérdés

Én voltam 17 évesen a buta és naív hogy bedőltem neki. 18 évesen már útban volt a kicsi, és meg is esküdtünk. a férjem egy idős velem.


a probléma AZ hogy a gyerek megszületésétől már csak úgy heti egy virág, egy csoki van. a gyereket meg elhalmozza mindennel. egy ideig türtem, de aztán elegem lett.


a probléma pedig az, hogy a gyerek imádja, oda van érte. ráadásul mikor nincs itthon mert valahol dolgozik, akkor a fiam ha kell fennmarad este 10 ig is hogy megvárja.


múltkor vett egy wellness jegyet kettőnknek, de én már ezen is csak mosolyogtam, monhdtam is neki hogy úgy se sikerül majd odajönnie velem, és így is lett. hirtelen a semmiből hívta őt a munkatársa, aki hisztizett hogy segítsen neki mert nem bír a munkásokkal....


persze egy hét múlva a gyereket elvitte iskola után játtszóházba meglepetésként...


na most erre mit lehet mondani? szánalmas alak. A szexuális teljesítőképessége sem mondható kimagaslónak, ugyanis a pénisz méretével is lehet valami. egyszóval szeretném már otthagyni, de a gyereket nem fogom neki meghagyni. nem megy vele az biztos.


ez az én gyerekem, csináljon magának másnál, olyannál akit el is visz néha utazni, nyaralni , világot látni. tudta hogy ez az álmom a világ! abból is elegem van hogy beleszól a nevelésbe, hogy ha kap egy pofont a gyerek mert mondjuk öszetört valamit játék közben, akkor ott sikítozik velem, és a gyerek mellé áll.



nagyon szépen kérek némi segítséget hogy mit lehetne csinálni? sajnos nincs munkám, így anyukámhoz tudnánk költözni ercsibe. cukorbeteg vagyok, és így nem tudok dolgozni menni, ugyanis többször inzulinnal kell lőnöm magam.



28N


2013. dec. 26. 19:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen szánalmasan átlátszó provokatív kamukérdést is ritkán látni...
2013. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
És csodálkoznak mié rlbancozzák le a nőket....
2013. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ennyire elmebeteg vagy ? Vagy csak tetteted ?
2013. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
nem vagyok elmebeteg, és ez itt nemkamu.
2013. dec. 26. 19:50
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz ha ez mind kamu.
2013. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

kamu kérdés!

nincs ilyen primitív, gonosz nő!


"a probléma AZ hogy a gyerek megszületésétől már csak úgy heti egy virág, egy csoki van."



"ez az én gyerekem, csináljon magának másnál, olyannál akit el is visz néha utazni, nyaralni , világot látni. tudta hogy ez az álmom a világ! abból is elegem van hogy beleszól a nevelésbe, hogy ha kap egy pofont a gyerek mert mondjuk öszetört valamit játék közben, akkor ott sikítozik velem, és a gyerek mellé áll. "



nem divat már a gyerek elleni erőszak! elveszik tőled ha pszichológus beszél a gyerekkel! ez tiltott. nem a tied, közös.


utazni akartál? miért szültél?

a cukorbetegek pedig tudnak dolgozni, aki nem élősködő disznó! sok nővér, orvos, sportoló inzulinos cukros te parazita

2013. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel, hogy ez hova fog fajulni.
2013. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 LeftBehind ***** válasza:
85%

Te egyszerűen a legundorítóbb földi teremtmény vagy akit elme el tud képzelni. Féltékeny vagy a saját gyerekedre közben a saját önzésed a férjedre hárítod aki helyetted is dolgozik és még azt se hagynád hogy a válás után a gyerek vele éljen mikor nyilvánvalóan jobban szereti mint te....


Erős kétségeim vannak afelől hogy ez nem csak egy troll kérdés,de amennyiben komolyan írtad kérlek rövid úton töröld ki magad az élők sorából az emberiség nevében.

Köszönöm!

2013. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Én dobnalak a férfi helyében mint a húzat
2013. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

már elnézést. még én kérek azt is. ÉN felneveltem, kihordtam egy gyereket amikor elvetethettem volna. miért? Mert Ő szerette volna, és én pedig szerelmes voltam belé. parazita, élősködő? amikor az ő gyerekét nevelem? SZERETEM A GYEREKÜNKET MINDEN ANYA SZERETI, DE ÉN IS ITT VAGYOK HÉ!


és mond meg kedves, hol fertőtlenitem a tűt, hol lövöm magam mondjuk a mcdonálds ban? ott fogom magam lőni? és ha valami balul üt ki? levágják a lábam? Mrt tudod husika a cukorbetegség nem játék!

2013. dec. 26. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!