Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem ezt igazságtalan...

Csak én érzem ezt igazságtalannak?

Figyelt kérdés

Nemrég meghalt a nagypapám. Most nemrég kaptuk meg a megmaradt holmijait a végrendelet szerint. Az egész vagyont apámra hagyta. Mi hárman vagyunk testvére fiúk. Mi kapunk még dolgokat. Az egyik bátyám kapott egy méreg drága gitárt tokkal mindennel együtt, a másik pedig kapott egy király kést aranyozott markolattal. Én meg kaptam egy töltőtollat. Aztán papám írt még mellé arról hogy ezeket vitte magával mikor lelépett otthonról 15 évesen mert folyamatosan verték őt otthon. Írta hogy a gitárral mindig jó kedvre lehet deríteni mindenkit, a kés az ember társa marad, és amikor azzal a töltőtollal mindig aláírt akkor az védte meg attól hogy átverjék.

De nekem akkor is szarul esett :/ Így meg pláne. Azért kaptam meg egy ratyi szöveggel mert ezzel arra utalt hogy hülye vagyok és könnyű átverni? Csak én érzem igazságtalannak?


2014. máj. 6. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hülye vagy.
2014. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Csak te érzed és igen hülye vagy. Meg hozzá érzéketlen kisgyerek is. Örülj neki,hogy rád is gondolt és neked is egy számára fontos tárgyat szánt. Talán egyszer majd felfogod
2014. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ezzel arra utalt, hogy te vagy az egyetlen értelmes a családban. A nagy tesód szerinte egy bohóc, a középső egy szociopata, te meg az ész ;)
2014. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen csak te...vigyázz rá..nem tudom hány éves vagy, de nagyon gyerekes..vagy gyerek az életkoodtól függetlenül....ha felnősz fogod értékelni...
2014. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj de ezen most jót nevettem.
2014. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!

De vajon miért akarsz a halálból hasznot húzni?Hát jó hülye vagy te!Nem is hülye..ÖNZŐ!

2014. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem volna a tollnak is.Ez olyan szép gesztus volt.

Ja és nem célzásnak szánta a nagyapád.

2014. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen pozitívként írt a tollról, épphogy ilyen átverés elleni talizmánnak írta le...


De akármit hagyott vagy sem rád, nem igazságtalan. Az ő dolga, kire mit hagy. Amikor nekem meghalt a nagyanyám (mert a nagyapám születésem előtt 40 évvel halt meg), akkor elképesztően nagy ívben tettem az anyagiakra. Ma is elég sokat adnék érte, hogy egy kicsit velem legyen :( Nem tartom szép dolognak a halottat igazságtalannak tartani, mert a saját dolgait úgy osztja el, ahogy ő akarja, ráadásul fontos tárgyat kaptál te is, ha anyagilag s ránézésre értéktelenebbet is. Elnézve a hozzáállásod, valószínűleg ez is túl jó neked.

2014. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Buta vagy.

Én biztosan nagyon nagyon örülnék a tollnak, sőt még használnám is. Töltőtollal lehet a legszebben írni.

2014. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon butuska vagy. Eleve Apukád örököl, végrendelet nélkül is, hiszen ő a fia.


Itt nem szabad az értéket nézni, ez nem arról szól.


Rakd el a tollat, örök emléked lesz.

Nem vert át senki.

2014. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!