Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Negyven év feletti hölgyek,...

Negyven év feletti hölgyek, akkor elfogadnátok egy 26 éves srác közeledését ha elkötelezné magát nektek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Látom tudod te melyik a jó generáció :-)

Az én párom is 40-es, igaz én 37 leszek idén, 6 évvel idősebb. De mondani könnyű az elkötelezést, de amikor te 40 leszel ő meg 58 mondjuk akkor sem fog zavari ekkora korkülönbség? (36/F)

2014. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Addigra már annyira fogom szeretni hogy nem fog zavarni.
2014. máj. 9. 16:30
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Én mondjuk 39 vagyok, de a vőlegényem csak 32.

Ez csak 7 év, nálatok legalább a duplája lenne. Nem tudom. Én eleinte a 7 év miatt is aggódtam, aztán úgy voltam vele, hogy meglátjuk, mi lesz belőle. Hát esküvő lesz :)

2014. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)
2014. máj. 9. 16:33
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Én semmiképp nem fogadnák el, bármennyire igérné az elköteleződést. Ez nagyon nagy korkülönbség. Mi van a harminc körül apa szeretne lenni, te meg nem válalod be a korod miatt, akkor a kapcsolat csak feszültséget szül, aztán vitákat stb stb...
2014. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Na a környezetemben 2 ilyen pár is van.jó vágásu fiatal pasik és nem tudom nem is értem minek nekik egy vén teve.Valami beűtésük biztos van,már a pasiknak.ja és nem álom pár,ölik egymást.A nyanyák féltékenyek.Az "anyosók"akik fiatalabbak mint a "meny"jelölt.Teljesen kivannak idegileg.Nem is csodálom.Vágnám hátba, tökön a fiamat ha egy mamával stafétázna haza.oszt a menyecske is megnézhetné magát..ha nem találja meg a magához valót.
2014. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Én már voltam ilyen cipőben.A puding próbája az evés.Ezért nem beszéllek le.Nekem 2 évig jó volt az elkövetkező 2 évben nem.Túl nagy a generációs különbség...Más az irányultság...nem mondom azt,h máshogy csináltam volna,de nagyon ne kötelezd el magad!
2014. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szabad név? ***** válasza:
90%
Ez teljesen személyiségfüggő. Valószínű én nem mennék ilyen kapcsolatba bele. Gondold végig: egy hölgy 50körül már másra vágyik mint egy ffi aki épp 30-as, aktív és legvonzóbb éveit éli. De biztosan van az a ffi és az a szerelem ami így is fent marad.
2014. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Álmodozás mindkét fél részéről.

(A férfi részéről egy objektív előnye van,

megússza a gyerektartás kockázatát. Sajnos, ha korban hozzá "illő" nőt választ, több mint 50% esélye van, hogy gyerektartást fog nyögni.)

2014. máj. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

24 évesen jöttem össze Egy 44 éves nővel. 3 évig tartott. Nagyon jó ember volt, személyiség szempontjából nagyon jól passzoltunk, a szex szuper volt. De sajna a generációs különbség ott volt... Érezhető volt, hogy ő nem a modern technológia világában nőtt fel, illetve zavaró volt hogy állandóan elfáradt meg bepunnyadt olyan dolgoktól amitől én maximum bemelegedtem.


27/F

2014. nov. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!