Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy számotokra nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy számotokra nem tetsző srác elhívna randira, elfogadnátok vagy valamilyen kifogást találnátok, hogy miért nem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám :)
2013. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet egyszerűen megmondani az igazat. Vagy azt mondani nem szeretnék veled randizni!
2013. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az sok mindentől függ, hogy elfogadnám-e, ha rendes a srác, nem nagyképű, ápolt akkor valószínű el!
2013. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nonfiguratív ***** válasza:
Ha egy valami tetszene benne, és az nem feltétlen a külsőt jelenti, akkor találkoznék vele
2013. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne okom kifogásra, nem keresnék kifogást. Miért találnék felnőtt nőként kifogást, h a tetszene és nem vagyok foglalt?
2013. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

helyzet függő.

Szóval ezek alapján...

2013. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha abszolút nem tetszene akkor megmondanám neki finoman hogy inkább nem...

Ha a legkisebb "fantáziát" is látom benne akkor elfogadom a meghívást, mert miért ne... nem kötelez semmire... ha a randi után sem látok benne többet akkor megmondom neki hogy köszönöm jó volt de ennyi

2013. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megmondanám, ha simán nem tetszik
2013. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mostmár nem, mivel van barátom. :)

régebben elfogadtam volna, adtam volna egy esélyt...

2013. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!