Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van, ha zavar, hogy...

Igazam van, ha zavar, hogy intim betegséget a nővérével beszél meg a férjem?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik nekem, a páromnak a nővére a haverja. Ami nem baj, csípem én is őt meg a gyerekeit.

Viszont valami gondja van a páromnak, viszket a micsodája, és a testvérével is megosztotta ezt. Engem viszont zavar, mert ha tegyük fel tőlem szedett össze valamit, nem akarom, hogy azt is elmesélje. Ezen aztán összekülönböztünk. Szerinte nincs közöm hozzá, hogy mit beszél meg a tesójával.

Lehet, hogy csak másak a szokásaink, de sajnos volt már rá példa, hogy extől elkaptam valamit, de eszembe se jutott, hogy megosszam a családommal.

28/N


2014. máj. 9. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Én is elmondtam múltkor a húgomnak, hogy összeszedtem valami gombás fertőzést, nincs ebben semmi vészes.
2014. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem viszont jó,ha ennyire jó a viszonya a tesójával.A testvérnek elvileg jobbnak kellene lennie,mint a barátomnak.Én is ennyire jó viszonyban vagyok vele és mivel tesó,kevésbé fogja kiteregetni a családi ....
2014. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Neked van testvéred? Én biztos nem tűrném, hogy a párom megmondja mit mondhatok el MAGAMRÓL a testvéreimnek. Egész életünkben velük voltam, a párommal meg jó esetben pár éve. Ők mindig a testvéreim lesznek, akármi történik, tudom a nagy titkaikat is, és nem egy vadidegen senkiről beszélünk. Egy jó testvér nagy kincs. Szóval szerintem nincs igazad.
2014. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem a te gondolkodásod a helyes! A testvéréről van szó! Nem a szomszéd Mari néninek számol be a gondjairól. Igyekezz, hogy tőled ne szedjen össze gombát és egyebet.
2014. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

En is mindent megosztok a tesoimmal. Neme rzem h kinos lenne. Sot a ferjem is az o testverevel.

Szerintem is normalis. :-) de hs ennyire zavar mond a ferjednek h ez kinos. Ne azt h megtiltod h beszeljen vele ilyenekrol. Csak h neked ez tul intim. Es ennyi.

2014. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az ő testvére, de az én ügyem is (lehet), és én viszont nem szeretném, hogy a tesója (akit szeretek) tudja. Mindegy, úgy tűnik, patt.

Én azt mondtam neki, hogy nem szeretném, ha beavatná a testvérét, ő meg azt mondta, hogy pedig be fogja.

2014. máj. 9. 20:57
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

A férjem az unokatesómmal beszélte meg. Hiába nő, egyrészt eléggé szabadszájú, másrészt egészségügyis, így hüldezés helyett konkrét tanácsot is tudott adni.

Engem nem zavart.

2014. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Mitől lenne a te ügyed? Tán megcsaltad és elkaptál valamit? Nem hiszem. Beteg meg bárki lehet, mit kell ezen ennyit idegeskedni? Az orvosnak is el kell mondanod ha valami bajod van, bármilyen ciki. Legyél már felnőtt, nem ez a világvége.
2014. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező te egyke vagy???
2014. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nem egyke vagyok.
2014. máj. 9. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!