Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hosszú kapcsolat után a...

Egy hosszú kapcsolat után a férfi rögtön barátnőt talál magának. Aztán el is henceg róla nekem. Nagyon zavar. Én még nem léptem túl. Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés
Szoktunk beszélni, és még ő sem lépett túl a kapcsolatunkon, sokat gondol rám, vannak rossz napjai, sajnálja az egészet, de nem tudja hogy működne-e újra, pedig sokat gondolkozott a kibékülésen. Sokáig voltunk együtt. Azt mondta hogy neki most biztos hogy nem kell senki, egyedül akar lenni. Aztán a szakítás pár héttel később, a legnagyobb meglepetésre, már az új barátnőjéről beszél nekem, amit kb el sem hittem. Hogy milyen különleges lányt talált, és hogy teljesen véletlenül és hogy elsőre megfogta benne valami, sokat találkoznak. Azt mondta hogy eldönti hogy mit akar, engem, vagy ezt az új lányt. Legjobb lenne nekem is túllépnem, de még nem tudok, és az foglalkoztat hogy mi van vele, és hogy miért nem velem foglalkozik többet, miért az új csajjal. Olyan igazságtalan az élet! Ő volt az, aki hagyta hogy ellaposodjon az egész kapcsolatunk, most az új lánnyal meg csavarogni megy, holott engem nem vitt már sehová rég óta. Az évek alatt megunt vagy nemtudom.. Ez is nagyon fáj, hogy engem már sehová nem vitt, az új lányt meg folyton viszi. Mit kellene csinálnom?

2014. ápr. 22. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

figyelj ha minden nap beszélgettek, sose lesz vége, zárjátok szépen le, majd pár hónap múlva lehet beszélgetni, de most nem. tényleg egyen téged a fene, hogy az új nővel mi van? majd még te adj neki tanácsokat?

zárd le, és ne beszélj vele

2014. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Mivel mar szakitottatok, semmit. Talalj te is magadnak vki mast.
2014. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

A férfiak sokszor így lépnek túl egy kapcsolaton, hogy rögtön keresnek mást, aki segít elfelejteni.

Sajnos nem tudsz semmit sem tenni. Próbálj ne foglalkozni velük. Ne kövesd figyelemmel, hogy mit csinálnak, hova járnak. Nem tudom, honnan tudod. Ha közös ismerősöktől, akkor ne kérdezz rá, szólj nekik, hogy ne meséljenek róla. Ha fb-ról, akkor ne nézd meg az oldalát. A volt barátoddal meg ne beszélgess, így nem adsz rá neki lehetőséget, hogy elhencegjen az új barátnőjével. Ráadásul így neked is nehezebb lesz lezárni, ha ennyire tartjátok a kapcsolatot. Járj el a barátaiddal, hogy kikapcsolódj kicsit és ne mindig ezen járjon az agyad.

2014. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

" miért nem velem foglalkozik többet, miért az új csajjal"


Talán azért vazze, mert már több hete SZAKÍTOTTATOK!!

2014. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Mindenkit megnyugtatok, ez a mondat is ugyanúgy áll: a nők sokszor így lépnek túl egy kapcsolaton, hogy új pasit keresnek. Teljesen felesleges a vállveregetős kohéziót ilyen gyermekded módon való súlypontáthelyezéssel, fújással erősbíteni a szegény kis hölgyecskék közt. Nem kell szapulni az ellentábort, attól ti még egy szemernyit sem lesztek jobbak! Tehát ezzel a módival fel is hagyhatunk. Azt mondják, hogy úgy 6-12 hónap szigorú szünet- kinél mennyi - elegendő szokott lenni, hogy baratságként folytatható legyen aztán a dolog. Ezt persze nehezen lépi meg a még szerelmes fél, mert úristen, mit és mennyit veszít, ha "önként" eldobja magától, holott ő lett eldobva már sokkal előbb. Meg kell tudni lépni lehetőség szerint ezt, mert más megoldás aligha van. A langyos vízben fetrengés, önkínzás pedig tényleg képes megtízszerezni a vajúdási időt.
2014. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Szakítottatok! Javaslom fogadd el ezt tényt. Lépj túl rajta Te is. Keress új társat magadnak. Lehetőleg kerüld azokat a helyzeteket, amikor a volt párod mostani életével szembesülnél. Fel a fejjel. Lépj tovább. Sok sikert Neked.
2014. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 meme23 ***** válasza:
8%
Hencegj te is. Vagy nincs mivel?
2014. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akárhogy, de valahogy lépj túl.

Ugyanis ez köztetek sosem fog működőképes kapcsolat lenni.

Az is gáz, hogy évekig veled volt. Ezek szerint neked jó volt a kapcsolat még laposan is, ezért nem tettél semmit. De neki meg nem volt az. Elég szemét dolog tőle, hogy ilyen sok időt elvett az életedből.

Ki tudja miért volt veled, talán ez volt neki kényelmes, talán nem tud egyedül lenni, talán csak "használt" addig, amíg nem jött jobb. Az, hogy nem is tett lépéseket a kapcsolatotok jobbá tételére, tök egyértelmű jele annak, hogy nem is akart veled "bajlódni", csak szabadulni tőled.

Bocs, hogy ezt így leírom, de muszáj, hogy tisztábban lásd!

Az, hogy azt mondta egyedül akar lenni, nem akar mást egyelőre, meg még bizonytalan, hogy ezt az új lányt akarja-e és nem inkább téged... Ez pedig egy gyáva emberre utal, vagy pedig arra, hogy jó vagy az ágyban, és később is "használni" szeretne.

Gyáva ahhoz, hogy kerek-perec kijelentse, hogy nem te vagy az igazi neki. Benne van a pakliban, hogy nem akar még jobban megbántani, és ezt, hogy bizonytalanságban tart, finomabb megoldásnak tartja. De kiolvashatod a sorai közül, hogy nem téged akar. Hisz láthatod, az is csak mese volt, hogy egyedül akar lenni. Most eljátssza, hogy hoppá véletlen csöppent az életébe az új nő. Dehogy véletlen! Direkt kereste, vagy még az is lehet, hogy már akkor megvolt, amikor még együtt voltatok. (És már csak akkor szakított, amikor nyeregben volt a másiknál... ez jellemző a béna pasiknál.)

Az pedig, hogy azt mondja, még mindig bizonytalan, hogy talán újra kezdhetnétek... Ez csak azt jelenti, hogy nem akar véglegesen szakítani, hogy majd ha nem lesz épp nője, akkor visszamehessen hozzád henteregni. (Hát valószínű, hogy az új nőjében sem a nagy ő-t látja, de most biztosan érdekesebb számára, mint te.)



Hagyd a fr..cba! Nem érdemel meg téged. Ne keresd! Ha ő keres, hallgasd meg, ha gondolod, stb. És ha bármikor is visszakéredzkedik, akkor ne engedd, mert azt fogod legjobban megbánni! úgyis elhagyna újra. Inkább bosszuld meg, ha megakarod: ha majd visszakérdedzkedik, akkor tégy úgy, mintha hagynád. Hagyd, hogy hozzádbújjon, és ha érzed, hogy áll neki..., akkor rúg ki! ;-)

2014. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

"Ő volt az, aki hagyta hogy ellaposodjon az egész kapcsolatunk,"


Ez nem igaz. Egy kapcsolatért ketten felelősek. Nem egyik, nem másik, és nem egy harmadik.

Ő hagyta, te meg hagytad, hogy hagyja. Kvittek vagytok.


De az egészben egy a lényeg: nektek nem működött, ezért szétmentetek. Ezt nem lehet visszacsinálni, mert akkor se működne. Ennyi.

2014. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem, hogy minek kell tartani a kapcsolatot az exszel. Ez a legnagyobb baromság, ha az egyik fél még szerelmes a másikba. Ezzel csak kínzod magad. Azt mondod, nem lépte túl magát? Ha nem lépem túl magam, nem tudok mással lenni. Ezt vagy csak a te megnyugtatásodra mondja-hogy nem tudott két perc alatt elfelejtetni, tehát sokat jelentettél neki-, vagy a saját maga lelkiismeretének hazudja ezt. Szakítsd meg vele a kapcsolatot teljesen, ne csekkolgasd a facebookon, hogy mit csinál, ne próbálj meg arrafele sétálni, amerre ő szokott, csak hogy lásd. Hamarabb túlteszed magad, ha kerülöd. Arról, hogy részéről elmúlt a szerelem, arról meg lehet, hogy nem ő tehet. Általában ez ellen nem lehet mit tenni. Arról meg végképp nem tehet, hogy talált magának valakit. Nem várhatod el tőle, hogy évekig egyedül maradjon. A felmelegített kapcsolatok meg 99%-ban nem működnek. Az a másik hülyeség, amit tud tenni két ember. Újra megpróbálni. Természetes, hogy az új kapcsolatában eljárkálnak randizni. Ismerkednek. Minden kapcsolat így kezdődik.

Ne irígykedj, foglalkozz a saját dolgoddal most már. Ezt csak is azért tedd, hogy neked jó legyen.

2014. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!