Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érdemel az a...

Szerintetek mit érdemel az a bűnös, aki közel 40 éve él egy agressziv, stupid emberrel, az a bűnös aki saját mentségére csak a gyávaságát és akaratgyengeségét tudja felhozni. Mi érdemel az a bűnös?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki a hülye szó helyett a "stupid"-ot használja...semmit.
2014. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
A saját sorsát.
2014. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Már meg kapta, amit érdemel.
2014. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Már megkapta a büntetést a 40 év alatt!Ha az elején az első verésnél visszaüt végzetesen, már akkor is szabadult volna a börtönből!
2014. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már megkaptad, ráadásul saját magad büntetted!

Csak azt tudom neked mondani, hogy változtatni sosem kėső. Én 20 év házasság után hagytam el az alkoholista férjemet, és máig bánom, hogy nem korábban tettem meg. Azóta más ember vagyok, leadtam a jelentős túlsúlyomat, szinte megfiatalodtam, elköltöztem más városba, ujra randizgatok, most keresem leendő kedvesem.

Cselekedj!

2014. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért van mellette, mert másnak nem kell, arra meg alkalmatlan hogy magáról önállóan gondoskodjon.
2014. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt alkalmam olyat megismerni akit egész életében terrorizált a férje...ha neki ez kell, hát hajrá.

Elpazarolta az életét egy állat mellét, mentség meg nem érdekel, az ő élete, úgy teszi tönkre ahogy akarja.

2014. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!