Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy bírjam ki...

Mit tegyek, hogy bírjam ki ezt? (már nem bírom ezt) / Ti, hogyan és hány évesen költöztetek el / Lehetséges lenne így Londonba költözni?

Figyelt kérdés

Most vagyok középsuliban elsős. Mondhatni már másodikos.Elszertnék menni innejd ,amint el végeztem a középiskolát. Mivel nem szeretnék itt lenni és már most sem tudom ,hogy bírjam ki ezt a pár évet. Otthon az any vagy az apu mindíg belém kezdeget.

PL.: Tegnap szobaton épp készülődtem ki mivel kellet fényképezni természet képeket majd az egyik órámra. Az apu elment focira én meg az anyu maradtam otthon és az anyu bejön elkezd kezdegetni közben úgy tesz mintha takarítanna elkezdi ,hogy milyen piszok van itt (nem is volt igaz mert pár orája raktam rendet) és olyanokat beszélt ,hogy remélem szét csípik a pokok a pics*dat! Meg elkezdett kezdeget ilyeneket meg mondom ,hogy menjen ki arra elkezdett pofozgatni én már totál bogtem és azt kiabáltam ,hogy tunj innejd nem vagy normális ,hogy ilyeneket csinálsz! Erre o csak annyit mondott ,hogy maradjak csonben mert kihívja rám az elmegyogyászatott mert én vagyok a nem normális mert kiabálok vele! Aztán elkezdte ,hogy a barátnom ellopta a tabletom én meg mondtam ,hogy hadjuk a témát o meg elkezdte ,hogy mia meg eroszakolt ott a barátnom testvére (33éves mostoha testvére) meg iyleneket.. én meg bogtem arra elkezdett pofozgatni utogéni már a sarokba menekultem o meg jott utánnam légy csapoval már a fa macskát tartottam magam elé ,hogy ne usson kisebb nagyobb sikerel. Aztán mentem zsepijért o meg jott utánam én védekezésbol neki toltam a falnak o meg majdnem el lokott mondtam neki ,hogy alíg váro ,hogy befejezzem az iskolát mert engem soha tobbet nem fog látni erre o elkezdte ,hogy kinek kellenék én undorítoan csunya vagyok stb.. Meg ,hogy meg fogom magam ba*szatni r*banc leszek.Arra én azt mondtam ,hogy inkább leszek az mint ,hogy itt maradjak! Meg megint elkezdett utogetni és mondtam ,hogy szolok az iskola pszihologusnak o meg azt mondta ,hogy azt probáld meg is megint elkezdett utogetni..Ezek szoktak lenni ,de ennyire durvák nem szoktak lenni. Nem tud senki sem segítenni muszály kibírnom! Adnátok tanácsot ,hogy bírjam ki?

+Mikor tavaly mondtam ,hogy ki akarok menni aztán londonba letérdeld és elkezdett konyorogni ,hogy ne menjek el! Mit tegyek ellene ti mikor és hogyan koltoztetek el? (Kinézem belole ,hogy akaratom ellenére itt tart)

-Arra gondoltam ,hogy fogok sporolni a pénzem elteszem és nyáron fogok dolgozni aztán 18éves koromban is fogok addig ,amíg le nem érettségizek és ezt mind meg hagynám Londonra és aztán elmennék oda ,akkor már lenne pénzem. (nem azért akarok Londonba koltozni mert állítolag ott jo a munka hanem mert imádom Londont).

-A Londoniak mennyire befogadoak?



2014. máj. 11. 22:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért nagyon ideges vagyok. :(
2014. máj. 11. 22:30
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen helyesírással sehogy, de még nem is a helyesírás akaszt ki, hanem az h milyen értelmetlenül írsz.
2014. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Amíg kiskorú vagy, a szüleidre vagy utalva. Viszont amint betöltötted a 18-at, kiköltözhetsz.
2014. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsi csak nagyon ideges vagyok :( tudom ,de szeretném elvégezni a sulit
2014. máj. 11. 22:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elmenni koliba?
2014. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Oszt, hová menné???
2014. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha valóban ennyire súlyos a helyzet, mint ami itt le van írva, akkor én London helyett inkább a gyermekvédelmi szervezeteken gondolkoznék. Ha a gyermekvédelem is úgy gondolja, akkor állami gondozásba kerülsz és nem kell otthon lenni.
2014. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Tegyuk fel mind ez igaz.

Akkor is minimum erettsegiz le, addigra betoltod a 18-at. Az angolra koncentralj ra eleg kemenyen, illetve csinaltas egy bankszamlat, ha jol tudom 18 alatt szuloi beleegyezes kell. Menj el diakmunkara, es sporolj. Mert kint sincs kolbaszbol a kerites, a minimal ber ugyan magasabb mint Magyarorszagon, de a lakhatosag nem olcso mulatsag.

2014. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
London mellett arra is gondolhatnál, hogy tudnád-e esetleg normalizálni a anyáddal való kapcsolatot. Bocsi, de nem tűnik túl értelmesnek, szóval nem egyszerű, de biztos vannak gyenge pontjai, ahol érdemes próbálkozni.
2014. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet néha joba vagyunk ugy ahogy aztán át kattan neki és :S tegnap is azota nem beszél velem :/
2014. máj. 11. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!