Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő után költöztetek...

Ti mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mi lassan 4 éve vagyunk együtt én 25 ő 28 éves. Egyikőnk sem akar a másik családjához menni..és épp közös otthonra gyűjtünk. Elég sok barátunk úgy fejest ugrik ebbe a dologba..és 2-3 hónap után egymáshoz pakolnak...baj hogy mi ennyit agyalunk? És spórolunk egy közös házra (családi ház nem lakás és nem is albérlet) csak érdeklődnék ki mennyi idő után szánta rá magát h összeköltözzenek. Mindkettőnk családja kedves, aranyos...csak kevés itt-is ott is a hely és a pénz + 1 főnek.És nem is sürgetnek bennünket h menjünk már otthonról.

ja és nekem ő az első szerelmem, ha ez számít vmit.



2013. szept. 2. 13:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy mennyi ideig kell még spórolnotok a családi házra ?
2013. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
80%

Mi négy év után költöztünk össze. Ennek lassan egy éve.

Nem érzem hátrányát, hogy eddig vártunk, de igazából ha meglettek volna a körülmények, akkor lehet, hogy hamarabb megejtettük volna (persze azért nem 2-3 hónap után).

Szintén első szerelem.

2013. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi előbb laktunk együtt, mint hogy bármi is lett volna köztünk. Angliában ismerkedtünk meg és 1 házban laktunk :) 1 éve házasodtunk össze :)
2013. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%

Mi szűk 1 év után összeköltöztünk,albérletbe.

Lassan összejön a saját ára is,nem bántam meg az albizást,nem kidobott pénz,legalább kiderült,hogy tudunk együtt is élni.


A járogatásból nem derül ki,hogy tudtok-e együtt élni is.

Van két olyan ismerős is,akik vártak éveket az összeköltözéssel,összespórolták egy ház árát,megvették,összeházasodtak,és csak utána költöztek össze.Mára mindkettő pár elvált,nekik nem működött az együtt élés.

ettől nem félsz?

2013. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
A házra igényektől függően max 1-1,5 évet kell még spórolni. :) Eljegyzést akarunk hamarosan..de én vmiért még mindig a hagyományos sorrend híve vagyok..lehet h butaság.
2013. szept. 2. 13:59
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi hivatalosan 10 hónap után,de előtte is szinte folyamatosan együtt voltunk,hol az ő családjánál,hol az én családomnál vagy a régi munkahelye miatt fenntartott albérletben.
2013. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%

5 hónap.

Párom 29 én 25 voltam akkor, volt saját lakás.

2013. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
De de félek attól is amit írtál. Majd kiderül...sokat vagyunk egymásnál 2-3 naponta jövünk megyünk. Elvagyunk.
2013. szept. 2. 14:01
 9/38 anonim ***** válasza:
97%
2 év távkapcsolat után költöztünk össze az én szüleimhez, ott laktunk 4 évig, idén februárban költöztünk albérletbe, jövőre fogunk nyáron házasodni és reményeink szerint az albérletből már saját házba megyünk.
2013. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
97%
Ui. Mindketten 23 èvesek vagyunk.
2013. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!