Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor elköltöztetek az előző...

Amikor elköltöztetek az előző otthonotokból, miért költöztetek el?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy romhalmaz volt és már gyűlöltem, hogy minden pénzünket beleöltük a felújításba, mégsem haladtunk sehová.

És messze volt az iskolától, munkahelytől.

2013. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
összeköltöztem a barátommal :D mindketten egyetemisták voltunk(ugyan azon az egyetemen ) és így jó volt mert együtt éltünk+ rezsit is könnyebb volt fizetni :D
2013. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert rossz környéken laktunk és nem akartam, hogy a kislányom oda járjon iskolába.
2013. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez melyik környék volt első és harmadik kommentelő?
2013. aug. 8. 13:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Munka miatt
2013. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első otthonunk egy albérlet volt,azt munkahelyváltás miatt hagytuk ott,új város.(itt éltünk 1 évet)

A második is egy albi volt,azt azért,mert vettünk sajátot.(itt 3 évig laktunk)

A harmadikat azért adtuk el,mert kicsi lett két gyerekkel.(itt 22 év)

A negyediket azért adtuk el,mert nagy lett miután mindkét gyerek kirepült.

Most ebben az ötödikben élünk,nem túl nagy,nem is kicsi,kettőnknek pont megfelel

2013. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A várostól 10 km-re elég rossz közlekedéssel. A gyerekek kezdtek felnőni, igényelték már a szórakozást. Folyton mászkálni kellett értük este kocsival, mert nem volt már busz.

Igazából a közlekedés volt a nagyobb gond, rengeteg időnket elvitte, ha pedig kocsival jártunk, horribilis pénzbe került.

Első voltam.

2013. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. aug. 8. 13:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert muszáj volt. Apám az építkezés kellős közepén meghülyült és benőzött. El kellett adnunk a házat, mindenki ment, amerre látott, én az akkori páromhoz.
2013. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert miután édesanyám meghalt én apámhoz és a nőjéhez kényszerültem 14 évesen. 6 év után nem bírtam tovább a folyamatos lelki terrort ( apám nője részéről ) fogtam magam és leléptem albérletbe.
2013. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!