Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha meglátok egy...

Normális ha meglátok egy kisbabát, elkezdek sírni? 19/L

Figyelt kérdés

Nagyon meghatódom, és annyira vágyom már én is egy babára, de tudom, hogy még egy jó ideig nem lehet.. :(


Ezen a videón kezdtem el sírni most:


[link]


Annyira édesek.. :)


2014. máj. 12. 13:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Tényleg szép videó .-) !

Viszont ha minden kisbaba látványa sírást vált ki ,az nem normális . Lásd reálisan a világot . Majd lesz neked is szép kisbabád ,mikor megfelelő partnered lesz hozzá és itt lesz az ideje .

2014. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Az csak jó, ha szereted a gyerekeket!

Biztos nagyon jó édesanya lesz belőled.

2014. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Itt mindenki tökéletes, és egy kérdező se normális, úgyhogy jóra ne számíts.

Amúgy igen, normális. Minden, amivel nem sértesz törvényt, nem bántasz másokat, és magadat se bántod az normális.

Ez egy érzelmi reakció, amit nehéz befolyásolni. Gondolom majd szeretnél kisbabát, ezért indul be valami reflex.


Sokan bekönnyeznek hasonló dolgokon (akár egy aranyos kiskutyán, kiskacsán, kisbabán, filmen, mesén, zenén) csak nem vallják be :)

2014. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
A videót már láttam régebben, valóban megható.
2014. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok .Írtam valahol hogy ciki meghatódni a videókon ? Én is meghatódom ,mivel elég érzékeny vagyok . (Jó ezen a videón nem sírtam .Inkább csodáltam ,mert szép .) Azt viszont nem tartom egészséges viselkedésnek(nem írom a 'normális ' szót ,mert egyeseket zavar),ha valakiből bárhol bármikor egy kisbaba látványa sírást vált ki . Nekem már van gyermekem ,de előtte sosem voltam ennyire érzelgős egy idegen baba láttán ,ami persze nem baj ,csak nem megszokott .
2014. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
gyere el rokonlátogatóba velem, mikor 5 gyerek fejhangon üvölt egyszerre és sírva rohansz elköttetni magad :D
2014. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha egy magható videót megkönnyezel, az normális. De ha nem valami betegség miatt nem lehet még babád, mégis minden alkalommal, mikor meglátsz egy kisbabát az utcán, sírva fakadsz, akkor az azért lehet, hogy nem teljesen jó így. Nem bántásként mondom, de lehet, hogy akkor megérné felkeresni valami segítőt, pszichológust.

Persze ezt csak ebből a kb. két mondatos kérdésből szűrtem le, úgyhogy lehet, hogy nincs igazam.

2014. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Na jó, nem kezdek el azért minden alkalommal bőgni, ha meglátok egy babát, csak meghatódom kicsit, ezen a videón viszont tényleg sírtam.
2014. máj. 12. 13:46
 9/19 anonim ***** válasza:

Normális.

Bár én megnézve a videót inkább elröhögtem magam :D.

2014. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Amióta van gyerekem nem hatnak meg ezek a dolgok sőt... folyton eszembe juttatja az árnyoldalát. Gyűlöltem az első két évet, de szerencsére már vége.
2014. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!