Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha látom anyámat sírni, én is...

Ha látom anyámat sírni, én is elkezdek sírni. Miért?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha engem nem bánt semmi, nem szomorkodok, nincs semmi bajom. Ha meglátom, hogy potyognak valamiért anyukám könnyei, én is rákezdek...
2011. szept. 4. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Szeherehetehetet
2011. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
régen énis ilyen vtam, most h nagyobb vok (18) már nem igazán kezdek rá csak ritkábban ha sír.
2011. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Mert az ásítás ragadós.
2011. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért van, mert empatikus, átérző személyiségek vagytok.

Ránézel, látod, hogy rossz neki, átérzed, hogy milyen szomorú, és rajtad is kijön.


És amúgy igen, az ásítás is ilyen. Minél jobban képes valaki beleélni magát más helyzetében, annál inkább ragadós :-)

2011. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
empátia
2011. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

empátia meg ezeket tanultad el

ő nevelt fel így a viselkedésmintád is hasonlít az övére

2011. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Aki gyakran sír annak gyakran nincs is valós fájdalom mögötte, csak így könnyebb de van aki manipulál evvel pl.
2011. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Aki gyakran sír annak gyakran nincs is valós fájdalom mögötte"


Engem orvos kezel a hiperérzékenységem miatt, ha elmondanád neki ezt a rendkívüli diagnózist, megkönnyítenéd a dolgom.


Ha empátia lenne, nem csak az anyukája sírása váltaná ki ezt belőle.


Szerintem arról van szó, hogy amíg kicsik vagyunk, addig anyukánk a mindenható. Ő az, aki a jólétünkért, az életünkért felel. És hiába növünk fel, ez bennünk marad, és amikor egy ilyen fontos személy sír, akkor jobban megijedünk, hogy baj van.


Velem is az van, hogy ha anyu sír, annyira bepánikolok, hogy az elviselhetetlen. De ha pl. a tesóm, akkor nem félek.

2011. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok :) Csak anyám váltja ezt ki belőlem, alapjáraton egy piszok erős lánynak mondanak érzelmileg.
2011. szept. 4. 17:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt írtam , hogy gyakran nincs mögötte valós fájdalom, nem azt, hogy mindig.


Hiperérzékenyek megindokolatlanul is sírnak, ilyen orvosi diagnózis egyébként meg nincs is. Legalábbis BNO-ja nincs.

2011. szept. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!