Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy ennyire...

Hogy lehet, hogy ennyire másképp látjuk ugyanazt a dolgot?

Figyelt kérdés
A megcsalásról van szó! A párommal megcsaltuk egymást, én egyszer, ő többször. Én már lelki beteg vagyok miatta, a válást fontolgatom, ő meg azt mondja, mit kell ekkora ügyet csinálni belőle. Megtörtént, felejtsük el! De én nem tudom, mert mindig arra gondolok, miket csinált a faszijaival. Ő nyugtat, hogy nem élvezte, meg semmit sem jelentettek neki, meg én százszor jobb vagyok, dehát nem nagyon hiszek neki. Van még valaki, aki ilyen lazán fogja fel? 30/f
2009. dec. 27. 21:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, de erre sztem születni kell :S Ha ő ennyire lazán fogja fel, akkor biztos meg fogja még tenni párszor :(
2009. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem elvezteXD azert csinalta tobbszor is.Szanalmas ribi...Nem lenne jobb tiszta lappal indulni?
2009. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszert talán megbocsájtanám, ha nagyon szeretném a párom, de többször? Máskor is megfogja tenni. Szerintem válj el, találsz magadnak jobbat, nem érdemes belebetegedned!
2009. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes típus a feleséged.A nők többsége azt nem viseli ilyen könnyedén,ha őt csalják meg.Legalábbis én így látom,annak a résznek hihetsz,hogy nem jelentett neki semmit,nekem sem a megcsalás.Megtettem,jó sem volt, de lelkiismeret furdalásom sincs,mert úgy fogom fel,mintha meg sem történt volna,pedig szeretem azt,akivel vagyok,sőt ez kellett ahhoz,hogy erre rádöbbenjek.De valami pluszt kapott a megcsalások során,főleg,ha többször megtette. Esetemben önbizalmat épített,amikor egy elérhetetlennek hitt férfit kaptam meg,és mellette éreztem,tudtam,hogy jó nő vagyok.Lehet,hogy neki is valami hasonló hiányzik?
2009. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
O sem fogja lazan felfogni amikor meg 10 ev mulva is ezzel fogod cseszegetni.Lassuk kiallja?ha igen akkor tenyleg szeret es megbanta es tobbet nem fog megcsalni!Tapasztalat.Engem a ferjem mar 8 eve ezzel b@szogat es szerintem meg 80 evesen is ezzel fog.Mondjuk nem voltunk akkor meg hazasok es nagy tavolsag volt koztunk egy evig.Lehet most kezd kialakulni koztetek a komoly kapcsolat.
2009. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Te miért csaltad meg őt? Kíváncsiságból kérdezem. Amúgy nem normális dolog, biztos nem szeret már. Én otthagytam volna az első ilyen után. Mondjuk én nő vagyok, de szerintem egyik fél részéről sincs elfogadható magyarázat erre amiért meg lehetne bocsátani. Ha nekem a párom mellett még tetszik egy másik férfi maximum megnézem, de magamban tartom, ennyi, nem csalnám meg soha.
2009. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon régi időszakunk volt, több mint 5 éves! Ő mondta el először, mert lelkiismeretfurdalása volt! Csak ő úgy gondolta, elmondjuk egymásnak, lezárjuk, aztán ennyi! Most meg már mintha idegesítené, ha rákérdezek egy-két részletre. Esküdött rá, hogy megváltozott, soha többet ilyent nem csinál, és csak egy utolsó esélyt kért! Zavaros az egész!
2009. dec. 27. 22:12
 8/30 anonim ***** válasza:
40%

Szia! Én például olyan vagyok, hogy abszolút nem érdekelnek a megcsalások. Miért érdekelne? Úgyis engem szeret, úgysem tudják kisemmizni a nők, úgysem érdekli őket.

Persze más tészta, ha érzelemmel teli megcsalásról van szó, azt nem tudnám megbocsátani. A "csak szex" pedig egyszerűen nem érdekel.

2009. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
25%
*érdeklik ők -
2009. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
22:08! Egyszerre derült ki minden, tehát nem volt első eset! Én ugyanazért, amiért ő engem, sokáig nagyon szarul voltunk egymással. De én egy esetből rájöttem, hogy ez nem megoldás, és nem is csináltam többet. Neki több kellett. Bár én akkor több hétig jártam egy lánnyal, bele is szerettem, ő viszont 1-2 alkalmas kapcsolatokba ment bele, érzelmek nélkül!
2009. dec. 27. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!