Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 eves lettem anyam ki vett...

16 eves lettem anyam ki vett az iskolabol mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szoval ez eleg bonyolult. Ugy kezdodik hogy anyam egy eleve hirtelen haragu ember es ha felkapja a vizet akkor beletipor a foldbe kigyot bekat ram ordit es meg bosszut is all. Na es beirtak hianyzonak amikor bent voltam!(volt mar ra pelda, hogy beirtak mikor bent voltam) na es anyam azt mondta hogy en tekergek meg logok..es kivett az iskolabol meg ma. En tok nornalisan probaltam elmagyarazni neki hogy de mar pedig bent voltam de nem hitte el. Most azt mondja hogy nem fizet nekem semmi ma meg enn ise adott es majdnem megvert mikor lementem a konyhaba .. azt mondta induljak munkat keresni 16 evesen kilencedikes kent hol talalnek munkat?? Egyeb dolgokat is mondott.van penzem mivel kpatam szulinapomra es azon gondolkozok hogy holnap ossze szedme magam es Romaniaba utazok a nagymamamhoz ott tuxnek neki segiteni a mezogazdasag meg az allatokkal...mit csinaljak miota haza jottem csak sirok
2014. máj. 12. 18:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

na figyelj. én két utat látok.


1. Elmész az iskolába, beszélsz az ofővel, és megkéred a tanárokat akiknek bent voltál aznap az óráján, hogy beszéljenek anyukáddal, és közöljék vele, hogy igenis bent voltál a suliban. Ez után a kiiratkozást meg kell fellebbezni.


2. ne munkát keress, hidd el magasabb végzettséggel is nagyon nehéz, te pedig 16 vagy így aligha van esély hogy prostituálton kívül bármi is lehess. Menj el a gyámhatóságra vagy családsegítőbe,vagy csak hívd őket fel és vázold fel a helyzetet. Lehet, hogy elkerülsz otthonról de kapsz egy újabb esélyt sulira és lehet hogy még egyetemre is menni tudsz.


Hasonló helyzetben voltam én is.


Egy kérdés. Apukáddal mi a helyzet?


Ha akarsz írj privit, és beszéljünk!

2014. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Mégis, ha igaz, hogy iskolában voltál,akkor a tanárok miért nem bizonyitottàk be?
2014. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A masik az hogy anyam szinte utal de komolyan egyszer elvagtam a kezem eleg durvan es azt mondta bar csak a nyakad vagtad volna el....szoval nagyon lene egy kis segitseg:(
2014. máj. 12. 18:22
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Az igen, csak úgy bement az anyád, és kivett a sulidból? Nem lehet épelméjű, annyi esze nem volt, hogy megkérdezzen valakit az osztályodból, vagy esetleg a tanárod, hogy igazat mondasz-e? Nem találok szavakat... A helyedben elmennék Romániába, elvégre nem vagy tanköteles. Ne rögtön holnap menj, viszont a pénzed jól rakd el, és tervezd meg az utat, nézd meg milyen vonatok járnak arra. Nem utolsó sorban, beszélj nagymamáddal, hátha kiutazik eléd még Magyarországra, és arra is kérd meg, ne szóljon édesanyádnak. Hátha jobb lesz neked is és anyádnak is.
2014. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
mama nem tud utazni szoval maximum a vonatig vagy buszig tud eljonni elem..de anyam nem epvelmeju minden hiabamat ilyenkor a fejemhezvag meg stb mar az ongyilkossag is jobban hangzik..
2014. máj. 12. 18:26
 6/23 anonim ***** válasza:
Apukáddal mi a helyzet?
2014. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
apam nem szol bele leszar engem ..
2014. máj. 12. 18:30
 8/23 anonim ***** válasza:
De veletek él? Ha igen, vele biztos nem tudsz beszélni?
2014. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
velunk de ugy van vele o ebbe nem avatkozok bele
2014. máj. 12. 18:32
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

Iratkozz be mamádnál egy iskolába. Kis herce-hurca, de meg lehet oldani, ha anyád nem alkalmas a nevelésre, akkor a mamád legyen a gyámod.


Nekem egy ismerősöm került a mamájához 15 évesen, mert a 29(!) éves anyját zavarta a pasizásban, meg mindent a szemére vetetett, hogy miatta lett rossz az élete stb.

Ezért a lány a mamához költözött, oda is járt iskolába...

2014. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!