Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán nem érzem magam...

Egyáltalán nem érzem magam felnőttnek. Ti voltatok így?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, nemsokára 20. De az a baj, hogy nem is igazán szeretnék felnőtt lenni... pedig tudom, hogy egyszer fel kell nőni, de annyira rossz érzés!
2009. dec. 27. 23:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek. Én veled ellentétben már felnőttem, de olyan jó lenne még gyereknek lenni :):) Nincs annál jobb, amikor még semmi gond, csak az a lényeg, hogy mindig legyen idő játszani :)
2009. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, kellenek a gyereklelkű felnőttek a savanyúpofák közé. :-)

Én ezt azzal fogom kompenzálni, hogy ha törik, ha szakad, akármi legyen is, rajzfilmeket fogok készíteni. :-)

2009. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok. köszi :)
2009. dec. 27. 23:11
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok.Néha én is úgy érzem,hogy gyerek vagyok és védelemre szorulok vagy épp játszani van kedvem és tényleg annyira beleélem magam,mint egy gyerek.A felelősség elöl is szivesen elbújnék és van olyan nap,hogy úgy érzem jó lenne,ha valaki kényeztetne,pátyolgatna,mint 5 évesen.De a felnőttség sem rossz dolog.Sőt!Ami a legjobb benne,hogy az ember azt tesz,amit akar.Nyilván be kell tartani a törvényt és vannak kötelezettségek pl. munka,de a vágyaimat is könnyebben elérem,mert rajtam múlnak,nem mások szabják meg,hogy mikor mit kell tennem,mikor kapom meg az áhított dolgot,hanem én tervezhetek és persze megvalósítani is nekem kell.Jó ez a szabadság és önállóság.Nyilván elszakadni a szülőktől nagyon nehéz,de ha egyszer sikerült,akkor az ember már nehezen adja fel az új életét.Bátorság,jó dolog és néha megteheted,hogy újra gyerek legyél,főleg addig,míg élnek a szüleid.
2009. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell annak érezni magad, mert még nem is vagy az. Van aki úgy neveli a gyerekét, hogy jólvan fiam/lányom, neked 17 évesen már felelősségteljes, felnőttgondolkodású embernek kell lenned, de ez akkora baromság. 19 évesen még nagyon nagyon fiatal vagy és egyáltalán nem kell még felnőnöd.
2009. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fényképes bizonyítékom van róla, hogy már óvodás koromban beállítottak főzni, még kuktasapkát is kaptam papírból. :-D (amúgy tényleg, a húst mindig én paníroztam)

Egyébként nem lehettem igazán gyerek soha, mert kikaptam, ha koszos lett a ruhám. Most felnőttként élem igazán a gyerekkoromat, pl. az a rajzfilmkészítéses terv is, én gyerekkorom óta meséket találok ki, úgyhogy meg is fogom valósítani akkor is, ha nincs protekcióm, de helyette van rengeteg kreatív ötletem. Walt Disney azt mondta, hogy ha meg tudod álmodni, meg is tudod valósítani, én meg ezt megfogadom, Disney és társai után én leszek a következő nagyra nőtt gyerek. :-)

2009. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Valobvan nem surgos, mindennek eljon az ideje.

Nekem van olyan ismerosom aki szerintem eleve oregen szuletett es van olyan aki a lelkeben mindig fiatal volt es marad,de ezt a korraljaro kulseje sajnos takarja.

2009. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
fiatalság, bolondság :) 23/F Addig jó!
2009. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

Én is pont így vagyok!

19F

2009. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen én pont úgy élek mint akár 10 évvel ezelőtt, semmi nem változott. minek kéne felnőni? abban már semmi jó nincs.
2009. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!