Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy viselkedjek...

Szerintetek hogy viselkedjek természetesen? SÜRGŐS! (A többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyapám majdnem teljesen levágta az ujját cirkulával és bevitte a mentő a kórházba. Nagymamám azt mondta hogy ne szóljak erről anyukámnak mert megy vezetni és ne ez járjon a fejében hanem teljesen koncentrálni tudjon. Szerintem látszik rajtam hogy feszült vagyok és szerintem meglátná rajtam hogy valami nincs rendben. Anyukám 16 körül jön haza. Mit tegyek hogy ne látszódjon rajtam hogy ideges vagyok? A válaszokat köszönöm!

2014. máj. 14. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg nagyanyádnak, hogy nem tudsz egy ilyen információt elhallgatni, és aztán mondd el anyukádnak, mi történt. Felnőtt nő, majd eldönti, hogy képes -e kezelni a stresszt, és elmegy -e vezetni, vagy pedig lemondja...

Én a helyében dühös lennék, ha elhallgatnának ilyesmit előlem.

2014. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak!
2014. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
46%
Ezen mit kell stresszelni? 1 ujj meg nem a vilag vege, le se vagodott teljesen ha jol ertem. Vigyorogva megmondod anyukadnak hogy majdnem levagta az ujjat a nagypapa es csokolom.. Minden aprosagon stresszelni, na ezert nem elnek sokaig az emberek.
2014. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!