Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az anya...

Norbert1977 kérdése:

Mit lehet tenni ha az anya nagyon keveset van a gyerekkel? Külön élünk, és az anya este 9-10 óra körül jár haza, addig a nagyobb testvér 'neveli' a kicsit. Még csak 6 éves.

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 21:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Havi 45ezer gyerektartást kap, egyébként dolgozik, nem is keres rosszul. Az esti elfoglaltsága magán jellegű, ami engem egy cseppet sem érdekel, ami bánt a kislány hangja a telefonban, amikor panaszolja hogy se apa se anya nincs ott vele... mivel kislány, nagyon apás lenne szegényke. A nagyobbik testvére egyébként lány, most 16 éves, ami egy tinitől telik azt megteszi, de csak nem Ő az anyja, és nem is az ő feladata ez. A gyerek tervezett gyerek volt, sok szép ígérettel az anyukától, aztán 180fok fordulat, és... Egyébként nem én 'rosszalkodtam' félre.
2014. máj. 15. 05:49
 12/18 anonim ***** válasza:
98%

mit lehet tenni?

mondjuk felajánlani, hogy ha programja van, szívesen látod a gyerekeket...

itt háborogsz, de te jobb vagy nála? Te is tudod, hogy egyedül vannak, valamiért mégse nézel ràjuk.

2014. máj. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nem mond hülyeséget.
2014. máj. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem háborgok. Pontosan azt teszem, amikor csak lehet viszem a lányt legalább pár órára. Hét közben nem aludhat nálam, pedig én otthon vagyok egyedül, és el is tudnám vinni az oviba másnap. A pénz nem érdekel, ami jár neki azzal legyen boldog. Talán igy érthető miért zavaró a helyzet. A 'rájuk nézéssel' csak az a gond hogy a házba nem mehetek be. Én a lányom lelkivilágáért aggódok, nem a sajátomért..
2014. máj. 15. 19:42
 15/18 anonim ***** válasza:
11: Hát mért nem mész Te hozzájuk ilyenkor, ezeken az estéken?
2014. máj. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez hibátlan elmélet... de mint irtam az előbb nem mehetek be a házba. És nem is hiszem hogy ez a megoldás, mert ez ha egyáltalán megvalósitható lenne csak 'tüneti' kezelés lenne..
2014. máj. 29. 07:20
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
16 éves miért ne vigyázhatna a kisebb testvérre? Középiskolások vállalnak bébiszittelést. Pénzért rendben van, testvért ingyen nem felügyelhet?
2014. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem 16, hanem 6!



Kérdező, mi az, hogy tüneti kezelés? A kicsik egyedül vannak, ha Te ott alszol, nincsenek egyedül.

2014. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!