Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Jöttetek már össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jöttetek már össze olyan pasival, aki keveset mosolygott és elég mufurc volt? Mindenki azt hajtogatja, hogy mosolyogni kell és akkor nagyobb az esély. De ha egyszer valaki nem mosolygós tipus?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Akkor varrass mosolyt az arcodra. Jokernek bevált.
2011. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én néha ha álmos vagyok ugy nézek ki mint 1 drogos és tapadnak rám a nők :D

(nem drogozok)

ilyen flegma fejet vágok és bejön..általában, csak ahhoz bunkónak is kell legyél :D

2011. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az vagyok, szóval nem kell hozzá nagyot alakítsak.
2011. dec. 12. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
és reggelente milyen nőkkel találkozol any*don és a nővéreiden kívül? :D
2011. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát...suliban van pár ilyen csaj akik az ilyen típusokra buknak mint én :D hülyék vonzzák egymást..fél pucéron (inget kigombolva táncolok spanokkal a folyosón) persze félrészegen :D és milyen a csajközönség :D
2011. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kajak az ilyen fiúk jönnek be, akik nem napsugarak... De egy dolog mindig elv nálam: Nme érdekel, hogy milyen a barátaival, szüleivel, családjával vagy épp másokkal, DE...! Velem legyen rendes mindenki előtt minimum egy kicsit és, ha kettesben vagyunk, akkor szeressen és ne csak az ágyban, ez alapelv. Engem mindig azok vonzanak, akik b.nkók és morogvák, de ha csak mi ketten vagyunk, akkor egy szeretnivaló angyal lesz a fiúból ^^
2012. febr. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!