Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keveset alvó babák Anyukái!...

Keveset alvó babák Anyukái! Nektek is nagyobb lett a nappali alvásigénye a babátoknak mikor elkezdett kúszni, mászni, felállni?

Figyelt kérdés
9.5 hós a babám, 3 hós kora óta 30 perceket aludt csak. Kb. másfél hónapja 2 órákat is alszik napközben, ez normális?
2013. máj. 3. 16:24
 1/4 Kerria ***** válasza:

dettó... ugyanezzel küszködtem...az ismerősök már a neurológiára akartak küldeni, hogy miért alszik ilyen keveset....


Nekünk a mászás, kúszás nem hozott jelentős változást, a menés viszont igen. A megszokott 25-40 perces nappali alvásokból másfél órásak lettek.


Jelenleg 17 hónapos és egyszer alszik napközben 1-2 óra közötti időszakot, attól függően mennyit sétáltunk, játszótereztünk...

2013. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hú, az egyszeri alvástól előre félek. Ott már nem fér bele a takarítás és a pihi az időbe!:-D
2013. máj. 3. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor van remény.

Az én babám is alig alvó típus. Most hat hónapos és egész nap összesen kétszer fél órát alszik csak. Az összes ismerős ájuldozik ezen, de hát nem tudok mit tenni. Fél óra után kipattan a szeme és nem álmos. Éjjel sem alszik sokat, max 10 órát, de van, hogy csak 8-9 et. A Ti babátok mennyit alszik?


Mondjuk az én lányom most keztt mászni, nagyon korán és sajnos nem látom, hogy hamarabb fáradna.

2013. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én babám is keveset alszik éjjel, azaz nem annyit mint amiket hallok, h 12 órákat...21 órától reggel 5-6ig, többször mocorog, 1X,2X kelt, 2 napja már nem szoptatom éjjel, csak adok neki egy cumit!
2013. máj. 5. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!