Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 8hònapja élek a párommal...

8hònapja élek a párommal de nem tudom megszokni hogy családja van. Nem ismerem a gyerekeit még. Az exe idegesit. Meg fogom valaha is szokni, hogy ezzel a tudattal kell élnem? Jobb lesz majd? Félek hogy vissza szerzi az ex

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező, sajnos ez így van. Az elvált (?) pasik csomagban érkeznek, mindig van néhány előkerülő esküvői fénykép, pár anyós-beszólás a különbségekre közted és az ex között. (Ez akkor se jó, ha nála jobbnak gondol, mert akkor is említi...)


Főleg, ha gyerekei is vannak. Bár nagyon-nagyon furcsa, hogy több mint féléve együtt jártok, de még nem mutatta be őket.


Komolyan gondolja szerinted ezt veled? Idősebb nálad? Csak azért gondolom,mert neked talán nincsenek gyerekeid, neki meg vannak.


Vajon ha azt feltételezed, hogy vissza tudja szerezni a volt felesége, akkor mennyire bízol meg benne? Vannak jelek, hogy még tetszenek egymásnak? Vagy miattad hagyta el őt?


Az exének akkor nincsen még új párja, jól értem?


Tanácsom: A gyerekeivel kellene valahogy erősebbre fűzni a kapcsolatodat. Ez taktikai szempontból is jó, hiszen a pasid látná, hogy mennyire jó anya vagy/lennél, és az exe nem is tűnne olyan csillogónak a szemében már:) Ja, és a gyerekekkel való jó kapcsolat köztetek is bizalmat szülne, hidd el.

2014. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miböl gondolod, hogy visszaszerzi az exe? vannak jelek? Vagy csak a szituàcio miatt érzed ezt?
2014. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, az még a jobbik eset, ha visszaszerzi az exe.

És az a rosszabb, ha az ex nem visszakapni akarja, hanem szivatni. Zsarolni a gyerekekkel, gyerektartással, láthatással, stb, stb.

2014. máj. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.anyòs nincs..sajnos a bizalom dolog nálam nehèz.senkit sem szerettem még ennyire ès nem akarom elvesziteni.jòl làtod nagy a korkülömbsèg sajnos .de ez egyikünket sem èrdekli...az ex mindig ùj pòzer kèpeket tesz ki a viberre ami anyàhoz nem mèltò ès szerintem direkt rà is îr a pàromra hogy làssa csak ő nem mondja hogy ne veszekedjünk.kell hogy beszèljenek ezzel tisztàban vagyok..de ezt megszokom valaha hogy az èlete rèsze marad?!
2014. máj. 15. 22:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt azèrt megosztanàm veletek hogy az elejèn megmondtam neki hogy èn komoly kapcsolatra vàgyom tehát gyereket is szeretnèk màr..azòta sokszor szòba került ő is felhozta ès mondta hogy örülne neki ha lenne nekünk..kicsit vàrok mèg bàr semmi kètsègem mennyire jò apa.ezt azèrt mondom mert èn szerintem komolyan gondolja a dolgot csak ùgy èrzem fèl a gyerekekkel valò talàlkozàstòl..az anyjuk szìd engem nekik..biztos nem lenne egyszerű talàlkozàs de egyszer tùl kell esni rajta..szerintem fèl a gyerekek reakciòjàtòl..
2014. máj. 15. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, az exet is meg lehet érteni, ha az én életem párja járna utána egy feleannyi idős kislánnyal, én is csalódnék benne emberileg. Csalódnék abban, hogy egy gyerekkel éltem együtt évekig, és szültem is neki, csalódnék magamban, az emberismeretemben. Szerintem értsd meg az exét is!


Szerintem meg fogod szokni, mivel itt a nyár, a gyerek úgyis az apukájánál lesz nyáron egy hosszabb időre, lesz időtök megkedvelni egymást:) Fagyizzatok egy jót, bár nem tudom, mennyi idősek a gyerekei. Egyidősek veled vagy fiatalabbak?

2014. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!