Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Középső gyerekek! Csak én...

Középső gyerekek! Csak én érzem magam teljesen elhanyagolhatónak?

Figyelt kérdés
A szüleim mindig azt mondják mikor mondom nekik, hogy mindent túl komolyan veszek tényleg így lenne?Általában elhanyagolhatónak érzem magam,akire nem figyelnek sem a családja,sem a barátai:/ csak én vagyok ezzel így?
2014. máj. 16. 01:36
 1/6 anonim válasza:
Nem, ezzel sajnos én is így vagyok!:/ 19/L
2014. máj. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is középső vagyok, dédimamámmal beszélgetem erről anno sokat, merthogy ő is középső volt.

Mindkettőnknek ugyanaz volt a meglátása... Ha a nagyobb tesóval volt összetűzés - Te vagy a kisebb maradj a fenekeden!

Ha a kisebbel akkor pedig - Te vagy a nagyobb lehetne több eszed...

Már 30 közelében is érzem még mindig a kivételezést... De már megtanultam élni vele.

29/F

2014. máj. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem csupan egy hugom van. De en eddig mindig azt hittem, hogy a kozepso gyerekek szemelyisege fejlodik a legidealisabban es a legharmonikusabban.


Es pontosan ezert:

"Ha a nagyobb tesóval volt összetűzés - Te vagy a kisebb maradj a fenekeden!

Ha a kisebbel akkor pedig - Te vagy a nagyobb lehetne több eszed..."


Nalunk rajtam idosebb testverem volt egy csomo felelosseg a hugomban meg meg a mai napig is el a bizonyitas vagy. Na mindegy! Csak ugy leirtam...

2014. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez volt mindig a helyzet!

Utolsó teljesen egyet értek veled! Minden tekintetben sikerült önállóbb lennem, mint a testvéreim. Húgicám is lassacskán igazi felnőtt életet él, ő 24 én 27. De a bátyánk.... 34 évesen igazi életképtelen. Szóval Kérdező, ne sajnáld! Később profitálni fogsz abból,hogy most ez van!

2014. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is középső vagyok és sokszor úgy éreztem, hogy anya sosem volt igazságos velem. Apa viszont mind a 3 gyerekét szerette egyformán, úgyhogy őbenne mindig megbíztam.
2014. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:),amúgy nálunk az öcsém lett elkényeztetve,mert a anya is legkisebb gyerek volt csak közte és a többi 3 gyerek között sok év volt és gondolom ezért van ez:/ a nővérem az aki ó de szép az öcsém az egyetlen fiú a kis cuki, én meg az aki okos nem kell vele foglalkozni.Általában nem figyelnek rám a barátaim se és 5x elmondok néha valamit mire figyelnek is rám.Mindig elhanyagolhatónak érzem magam,és sokkal komolyabbnak a koromnál már kisebb koromban is mindig egy igaz barátot akartam aki figyel rám, de szinte minden barátom aki volt elárult vagy valami:// szóval lehet hogy kiegyensúlyozottabb vagyok de magányosabb is.
2014. máj. 16. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!