Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm 25000 forintért...

A sógornőm 25000 forintért akar nekem eladni egy kiságyat. Normális?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak drágàbb kiságyak is, de ez túlzás. Nem ingyen kellene, de szerintem nem illik a rokonának ennyiért eladni. Szerintetek?
2014. máj. 18. 10:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
77%
19: Ez ugyanaz a kiságy, amit az előttem lévő is linkelt, csak ez "kókuszmatraccal,komletten baldachinnal,fejvédővel,és egy sokzsebes tárolóval!"
2014. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15-20 ezer forintot szánnál kiságyra tulajdonképp 5000 Ft-on hezitálsz ennyit amit lehet hogy ha másikat veszel a szállításra vagy a szállítás benzinköltségére simán elköltenél.
2014. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
60%

Nem megyek bele abba, hogy mi illik és mi nem (később kicsit azért belementem, eh), a lényeg, hogy szeretnéd a kiságyat s azzal értek egyet, aki azt mondja, hogy ajánld fel a 15-20 ezret, a meghirdetett cuccokból vadidegenek is alkudnak. Lehet, hogy bele is van számolva már az alku.

Személy szerint kisebb árat mondtam volna Neked, ha ingyen nem is adnék egy értékes kiságyat, ha szükségem van a pénzre, de végtére is ez az ő dolga, elvárni nem lehet, hogy kivételezzen Veled, bármi is a megszokott és az általános vélemény. Ebből ő pénzt tud csinálni, hát pénzt csinál, ez van. Emiatt nem néznék rá rosszabb szemmel, örülnék, ha ez lenne a legnagyobb bajom az adott személlyel. Nem vagyunk egyformák, s ennyi belefér :)

2014. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%
Tehát ő már meghirdette a kiságyat ennyiért, mikor te meg akartad venni. Persze, adhatná rokonnak olcsóbban. De lehet, hogy valamiért nagy szüksége van erre a pénzre, ezért nem enged belőle senkinek. Akármi is az oka, ha drágállod, az a legjobb megoldás, ha keresel egy olcsóbbat.
2014. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen ujat vettem 92 €-t.Agy+matrac+agynemu+huzat+baldachin.Nezd az akciokat...Ennyiert kapsz ujat.
2014. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nézd az ő oldaláról. Meghirdette, nem viccből akarja nyilván eladni akkor. Ha nem lenne szüksége pénzre, biztos ingyen is szívesen odaadta volna. De a te oldaladról sem szép dolog, hogy kb elvárod, hogy azért bukjon el pénzt, mert neked kell, és annyit nem adsz érte... Ha sokallod érte az árat, akkor ajánlj kevesebbet (de 20ezernél kevesebbet szerintem nagy pofátlanság lenne), ha nem, akkor keress másikat, amit megkapsz kevesebbért és megfelel az igényeidnek, ő pedig vagy el tudja másnak ennyiért adni, vagy nem.
2014. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha drágállod, akkor ne vedd meg, és találj ugyanolyan szépet ennyiért, vagy kevesebbért. Szerintem ezzel vége is a történetnek.
2014. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy rokonnak ugyan annyiért adni, mint egy idegennek, az "nyerészkedés".


De rokontól olcsóbban elvárni, miért nem "nyerészkedés"?

2014. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
18%
Ha 50ezerél vette majd használta két évig és 25 ezerélt adná az baromi drága. Vegyél újat, sokkal jobb lesz.
2014. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
A gyerek kétszer feküdt benne.
2014. máj. 18. 13:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!