Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kaptam semmit...

Miért nem kaptam semmit anyósoméktól születésnapomra?

Figyelt kérdés

Olyan rosszul esik. Nem vágyok nagy ajándékra, de egy szál virágnak örültem volna.

Mindig veszek anyósomnak is, sógornőmnek, a fiának is ajándékot.

Tudom, hogy másnak nagyobb gondja is van ennél, és lehet, hogy a kelleténél érzékenyebb is vagyok, de tényleg rosszul esik.


2014. máj. 18. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy egyszerűen csak megfeledkeztek a szülinapodról!
2014. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Ezt mind tőlem kapod:-))

2014. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb könnyedén megfeledkezhetsz te is a születésnapjukról!:)

Szerintem amúgy nem nagyon kedvelnek...

2014. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha felköszöntöttek, akkor az legyen elég. Nem mindenhol szokás ajándékozni ilyenkor. Mostantól te se adjál nekik. Na nem sértődésből, hanem mert ott talán ez a szokás.
2014. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm szépen :)

Különben nem hiszem, hogy elfelejtették, mert még beszéltünk is egy ajándékról, amit kaptam, akkor leeshetett volna nekik.

2014. máj. 18. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Isten éltessen, kedves kérdező. :)
2014. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot!:-)

Én nem birok linkelni,de de ha tudnák,akkor betettem volna ide sok macis képet.

Te is feledkezz meg az ő szülinapjukról.

2014. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél rájuk magasról. Azok akiket szeretsz és akik viszont szeretnek igazán, felköszöntöttek, a többieket meg le kell sajnálni.

A névnapomat idén MINDENKI elfelejtette és bár sosem voltunk nagy névnapozós család, mindig felköszöntöttük egymást legalább szóban. Anyukámnak is csak úgy jutott eszébe, hogy elmondtam neki, hogy este névnapozni megyek a párommal (beülünk egy sütire valahova). Rosszul érezte magát, hogy elfelejtette, a nagymamámnak is csak másnap jutott eszébe. Egyes egyedül a párom köszöntött fel aznap. Hát istenem. Annak ellenére sem esett jól, hogy sosem ünnepeltük igazán ezt az alkalmat. Túltettem magamat rajta, ez van. Tégy te is így!

2014. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Nagyon kedvesek vagytok, hát majd legközelebb én se töröm magam annyira az ajándékokkal.
2014. máj. 19. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy nincs meg rá a keret? Majd biztosan bepótolják! 
2016. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!