Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engednek a szüleim...

Miért nem engednek a szüleim sehová?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy nem mehetek el még 4 km-re a haveromhoz. Rendezvényekre is csak felnőtt személlyel, és nem haverral mehetek, hanem családtaggal. Szerintem ez akkora gáz. Pedig már 17 éves vagyok, nem tudom miért kell mindenhova családi kiséret. PlayIT-re is csak úgy bírok elmenni ha elszökök otthonról, de amúgy oda is családdal kéne mennem, de őket valószínűleg nem érdekli, így nem mehetnék. Mit mondjak a szüleimnek? Hogy magyarázzam el nekik, hogy senki se gyilkol meg egy világhírű rendezvényen vagy egy 4 km-es úton, meg hogy nem tévedek el gps-vel?

2014. máj. 18. 21:16
 1/6 anonim válasza:
55%

aggódnak érted...ülj le és magyarázd el nekik (finoman) hogy egy kis önállóságra vágysz, esetleg kínálj fel egy számukra is kedvező megoldást (pl. telefonálsz mikor odaérsz és mikor elindulsz haza)


fiú vagy lány?

2014. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
azzal, hogy elszöksz, pont azt bizonyítod, hogy megbízhatatlan vagy.
2014. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Hiába magyarázok, nekik van igazuk, és Mindenre csak a kifogás jön.

2. Nem szöktem még el, csak azt mondom hogy úgy bírnék csak elmenni akármerre ;)

2014. máj. 18. 23:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és fiú vagyok, a lányokat szokták jobban félteni, de ha lány lennék szerintem wc-re se mehetnék egyedül, iskolába testőrrel engednének el :D
2014. máj. 18. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Engem lány létemre elég korán elég sok helyre elengedtek. 17 évesen már simán több napos Balatoni vadkemping a haverokkal meg ilyesmi. Mondjuk fokozatos volt az "elengedés" és sosem okoztam csalódást nekik, gondolom ez is számított. Talán nem bíznak meg benned, talán nem is ismernek igazán.

Kéne velük egy kis csapatépítés...

2014. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj az hogy azt hiszik nem bírok vigyázni magamra, mert kisgyerek vagyok, csak nem veszik észre hogy felnőttem...
2014. máj. 20. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!