Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélrményeket szeretnék!...

Vélrményeket szeretnék! Szerintetek nem szeret a baratom anyja? A többi lent.

Figyelt kérdés
nah szoval a baratommal másfél eve vagyunk együtt de en ugy erzem mindha az anyja ne szeretne engem. De amikor megkerdeztuk azt mondta h. nagyon szeret de nekem meg is olyan mindha mégse szertne mert a baratom tesojanak a barwtnojevel ugy tünik mindha teljesen máshogy viselkedbe mint velem szerintetek? csak én ketelkedem??
2014. máj. 19. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudtam elolvasni a szöveg egy jó részét. Lehet, hogy azért nem szereted a pasid anyukája, mert nem tudsz helyesen írni, nem használsz vesszőket, és a "mintha" szót helytelenül írod le.


Simán lehet, hogy nem szeret annyira, mint a másik lányt. Lehet, hogy nem is direkt érezteti, vagy oka sincs rá, csak nem vagy annyira szimpatikus neki. Veled úgy érzed, hogy rosszabbul bánik, mint a másik kislánnyal? Miből érzed ezt?

2014. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen így érzem mindha vele teljesn máshogy beszélne, viselkedne és neki több mindent megtesz szerintem és bocsi a hibákért csak telóról irtam.
2014. máj. 19. 12:07
 3/8 A kérdező kommentje:
de amikor megkerdeztük aklor azt mondta h. ugyan ugy szeret de akkor nem ertem miert tesz neki dolgokat nekem.meg nem?
2014. máj. 19. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztosan szeret, csak egy kicsit fura az anyukájának, hogy van a fiának egy barátnője! :) Nincs semmi gond, csak szerintem zavarban van az anyuka! :) És ezt érzed, de majd ahogy halad előrébb az idő, megnyugszik ő is, meg te is. :)
2014. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már csak azt szeretném tudni, mi az a mindha? Buddháról már hallottam, de mindha?....
2014. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiús anyáknak az a lány jön be aki a lányuk is lehetne. Vagyis aki olyan gondolkodású, reakciójú, neveltetésű, mint amilyen a lányuk lenne, ha lenne.

Nekem pl. az a barátnő az "esetem", aki közvetlen és beszédes, akinél nem tabu a családjáról, barátairól, életeseményeiről beszélni. Nem őt szeretem jobban, de Őrá minden nehézség nélkül rá tudtam hangolódni, és ez nyilván érződik is, mert a másik kislánnyal még mindig csak "kóstolgatjuk" egymást. Más logikára vagyunk beállva, és minden igyekezetünk ellenére egy kicsit verejtékszagú a találkozásunk. Nem olyan laza, és könnyed,mint a másik "menynek valómmal". Pedig szeretem. Remélem az idő megoldja.

egy fiús anyuka

2014. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tegnapi 12 : 37 és a 16 : 56-os hozzászólónak remélem hogy igazatok / igazuk volt ès idõvel minden jólesz :)


és kedves 13 : 35- ös parancsolja : mintha.. de remélem te soha nem fogsz egyetlen egy betüt sem fére irni egyébkent a kerdésre egy értelmes mondatot nem irtál. puszantás!

2014. máj. 20. 23:35
 8/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy nem szeret, lehet hogy csak más a kapcsolatotok. A másik lánnyal talán közelebb kerültek egymáshoz, vagy régebben ismerik egymást.
2014. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!