Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az természetes dolog, ha egy...

Az természetes dolog, ha egy 4 tagú család egy maximum fél kád vízben fürdik meg?

Figyelt kérdés

A barátoméknál voltam néhány napot, és ők így csinálják.

Nem gazdagok, de azért nem is szegények, inkább máshogy osztják be a pénzt. És például ilyeneken, (mint pl. a víz) spórolnak, más dolgokra meg többet költenek.(pl. autó-motor)

Én elfogadom őket, és nem megszólni akarom, mert másképp élnek, de elképzelni sem tudnám itthon ezt.


Zuhanyozni szoktam, és ha fürdök is nagyon ritkán, akkor kifertőtlenítem a kádat, és mielőtt beleülök, a kényesebb területeken előtte lezuhanyzom, hogy ne a saját "koszomban" üljek. Ők pedig 4-en egymás után, nagyon kevés víz hozzáengedésével(mert például hül ki) fürdenek.


A zuhanyzás sem feltétlenül sokkal több víz szerintem, mert bevizezem magam, beszappanozom, majd leöblítem..



2014. máj. 20. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk nincs autónk, motorunk, biciklizünk. De mindenki normálisan fürdik. Első az egészség, minden más utána következik. Ez nem hogy nem természetes, de számomra egyenesen gusztustalan is.
2014. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:
Igazából a fél kád is túlzás, szerintem annyi sincs..
2014. máj. 20. 11:45
 3/76 anonim ***** válasza:
83%
Most le leszek pontozva, de bloááá
2014. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
65%
Elég gusztustalan...Volt pasim is hasonloképp csinàlta, heti egyszer fürdött...nem tudom mi volt bennem hogy nem léptem le (ez csak egy a sok aberràcioi közül), mondjuk abba volt is egy vonoval...:)
2014. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem természetes, de nálad se természtes, ogy kifertőtleníted a kádat...
2014. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
70%
én is ismertem ilyeneket, szerintem nem annyira normális. De ők szájhigiénia terén sem jeleskedtek
2014. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
78%

Ez nagyon gusztustalan, ezen spórolni?! Undorodok az ilyen fillérb...ó emberektől.


Menekülj, amíg nem késő!

2014. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:

Fürdik mindennap, igényes, és mindig tiszta, nem arról van szó :)

Neki ez természetes, így szoktatták a szülei. Egy lánytestvére van egyébként, aki szintén huszonéves, mint mi.

2014. máj. 20. 11:51
 9/76 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, és Te hogy oldottad meg ott a fürdést? Zuhanyoztál külön? Nem szóltak meg? Ilyen aberrált családot...
2014. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
71%
Nem természetes. Ki sem bírnám.
2014. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!