Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az természetes dolog, ha egy...

Az természetes dolog, ha egy 4 tagú család egy maximum fél kád vízben fürdik meg?

Figyelt kérdés

A barátoméknál voltam néhány napot, és ők így csinálják.

Nem gazdagok, de azért nem is szegények, inkább máshogy osztják be a pénzt. És például ilyeneken, (mint pl. a víz) spórolnak, más dolgokra meg többet költenek.(pl. autó-motor)

Én elfogadom őket, és nem megszólni akarom, mert másképp élnek, de elképzelni sem tudnám itthon ezt.


Zuhanyozni szoktam, és ha fürdök is nagyon ritkán, akkor kifertőtlenítem a kádat, és mielőtt beleülök, a kényesebb területeken előtte lezuhanyzom, hogy ne a saját "koszomban" üljek. Ők pedig 4-en egymás után, nagyon kevés víz hozzáengedésével(mert például hül ki) fürdenek.


A zuhanyzás sem feltétlenül sokkal több víz szerintem, mert bevizezem magam, beszappanozom, majd leöblítem..



2014. máj. 20. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
47%
De szerinted nem ezt akarja majd a gyerekeiddel is csinálni? Ja, és gyerekek...ha még nem is szexeltek, később majd fogtok, miket el nem fogsz te kapni a családjától, előre félnék a helyedben. undorító. fujj, undorítóak.
2014. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
66%

# 29/30


Azt a szemedbe úgyse mondanák.

2014. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 brandon91 válasza:
47%
hát ha még nem szexeltél vele akkor majd első szex után mehetsz a nemi gondozóba...
2014. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
84%

Pfujj. Nagyanyámék egy kis faluban laktak, ahol nem volt vezetékes víz. Pottyantós vécé volt a kert végében, és a vizet az utca végéről, az artézi kútból hordták. Még ott sem fürdött soha senki a másik vizében. Mindenkinek lett külön fürdővíz melegítve a sparhelten, később meg a gázon, amikor már volt gáz.

De ez, kérdező, ez nagyon undorító.

2014. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
22%
gondolom nem a napon barnultak..xD
2014. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
57%
Amikor kicsit voltunk a tesómmal, nálunk ez ment, hogy egymás után lefürödtünk, meg még néha anyukám is utánunk, de ahogy teltek az évek ez szépen eltűnt. Ma már mindenki tusol, az a leghigiénikusabb.
2014. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 A kérdező kommentje:

Szerintem magyarok.

Igen, ez a baj, hogy neki ez teljesen normális, és ha gyerekei lesznek, viszi tovább majd a hülyeséget. Nem is hibáztatom, így nevelték..neki ez a természetes, nem látott mást.

Nagyon furcsa, hogy egy szülő elvárja a gyerekétől, hogy a vizében fürödjön..


Sokan írják, hogy biztos koszosak, leírom még 1x hogy nem azok, és nem feltétlenül kell barna bőrűnek lenni, hogy ezt csinálják.

Nem is a kosz, meg a büdösség ezzel a baj, hanem a higiénia, az hogy az arcát mossa, amivel mondjuk az apja vagy az anyja a nemiszervét..

2014. máj. 20. 12:33
 38/76 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk az meglesném, hogy pl Mikor az építkezésen melóztam, és alkalomadtán elnyúltam 1-1- kád vízben... utána rendesen fekete volt víz... nah hát gratulálok annak aki még abban a vízben megfürdik :D :D


De ez most vagy rossz szokás, vagy fillér**sz*s. Bár a max 15 centiről az utóbbira asszociálok.


Laktam félékész házban, ahol ugyan volt víz de hideg... nem volt angol wc csak pottyantós stb. De az el kell mondja a pottyantós havonta meszelve, minden áldott este rezsón/sparheton vízmelegítés, lavórban fürdés, mindenkinek külön... és jól esőn bújtam ágyba.

2014. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
40%
am kedves kérdező!, te szoktál pl strandra járni? vagy ott mindenki fitymája kábelkötözővel össze van húzatva?, + puncia le van ragasztva nejlon szatyorral?
2014. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
80%

"Zuhanyozni szoktam, és ha fürdök is nagyon ritkán, akkor kifertőtlenítem a kádat, és mielőtt beleülök, a kényesebb területeken előtte lezuhanyzom, hogy ne a saját "koszomban" üljek."


Az általad említett család a ló egyik oldalára, te pedig a másik oldalára estél.

Valahol a kettő között, középen van az egészséges hozzáállás.


Nem fertőtlenítem ki a kádat minden fürdés előtt, és sosem fürödtem meg azelőtt, hogy beüljek egy kád vízbe.

2014. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!