Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért engem is megbüntethetnek?

Ezért engem is megbüntethetnek?

Figyelt kérdés

Hostessként dolgoztam,alkalmi munkavállalói kiskönyvvel.

Összesen 10 napot!

Mind a 10 napot lepecsételték.

Az a gondom,hogy az első 5 napot is másik cégnévvel pecsételték,és a másik 5 nap is másik cégnévvel pecsételték le.

Tehát két külömböző pecséttel,pedig ugyan az a cég pecsételte!

Nekem ebből lehet valami gondom,vagy csak a cégnek,ha igazolják őket?

Nekem csak azt kell néznem hogy le legyen pecsételve,nem?

Ti szoktátok nézni,hogy ki pecsételi le,és milyen cégnév által?

Én nem!


Megbüntethetnek engemet is emiatt?

Már nem dolgozom ott,de azért érdekelne,mert nem szeretném,ha még engem büntetnének meg,mert Ők hibáztak!!


2009. dec. 29. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Mond, hogy nem tudsz olvasni. De tényleg. Szinte bárhol, bármit el lehet úgy intézni, hogy mondod, nem tudsz se írni se olvasni, csak aláírni.
2009. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg,h be van pecsételve és kész. De egyébként se Téged büntetnének, hanem ha nem az a cég volt amit bepecsételtek, akkor hamisításért azt a céget.
2009. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

12:43-as!

A kérdésemre szeretnék választ kapni!

Amennyiben nem tudsz rendes választ írni,akkor inkább ne írt,mert ami írtál,az semmire sem segítség!

2009. dec. 29. 12:50
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 12:48!Köszönöm a segítő válaszodat!!

Remélem tényleg így lesz.

Várom azért a további tanácsokat,és véleményeket.

Kritizálók viszont Kíméljenek!!

2009. dec. 29. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!