Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma egy őz a szarvával betörte...

Ma egy őz a szarvával betörte a bal oldali fényszórót világít csak a búra van betörve viszont megjavíttatni csak hétfőn tudom viszont ma este használnom kell az autót. Ezért megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak. Ha meg is állítanak és belekötnek, mondd azt, hogy pár perce történt...
2011. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A vadkárra a biztosító fizet. Ha tudod bizonyítani. Az viszont mindenképp kellene, hogy a szervnek szólj, hogy ez történt. Ha már van papírod akkor egy kicsit nyugodtabban mozoghatsz. Nem mellékesen lehet, hogy nem zsebből kell fizetned a kárt. Bár nem nagy összeg.


Kérdésre:

Gyakorlatilag műszaki hibás a géped. Ha szőrös szívű és nincs bizonyíték akkor meg. ( Szerintem. )

2011. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 1 hétig mentem úgy hogy mind a 2 lámpa búra össze volt törve világított nekem is( összetört a kocsi eleje ) én vastag átlátszó celluxal letakartam mint ahogy a búra volt hogy ne ázzon be . Rendőr előttem mellet mögöttem nem szóltak hozzám. nem hiszem , hogy este annyira lehet látni hogy be van törve . úgy hogy szerintem nem fognak megállítani ezért
2011. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reménykedj, hogy ne fuss össze rendőrrel. Amúgy szerintem nem büntethetnek meg.


Az őznek meg agancsa van.

2011. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bizonyítani nem hiszem hogy tudjuk mivel az őznek semmi baja nem lett csak lekapta a rendszámtáblát meg szarvával a búrát és elszaladt(nem én voltam az autóval). Most nézegettem a garázsban rendesen világít tehát remélem hogy nem lesz gond...
2011. júl. 23. 19:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelen esetben szerintem mind1 mije van egy őznek a lényeg az autón van meg a fényszórón...
2011. júl. 23. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!