Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Albérletben a...

Melyik a jobb? Albérletben a babával vagy anyóséknál?

Figyelt kérdés
Párom hol dolgozik hol nem, de hallani sem akar arról, hogy elvetessem a babát. Azt mondta, hogy inkább szüljem meg és adjam oda az anyjának, ha nekem nem kell. Jelenleg náluk lakunk, de lenne egy albérlet rezsivel együtt 50000/hó. Nem tudom mi legyen. Szerintetek mit tegyek?
2014. máj. 23. 11:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

Ha ennyire bizonytalan a meló, akkor maradjatok anyósnál.


Egyêbkênt meg a mit tegyek kêrdêsre csak annyit tudok mondani, hogy VÊDEKEZZ!!

2014. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Előbb kellett volna gondolkodni. Hogy most mit csinálj? Maradj anyósnál, mert ha albiba mész, a következő kérdésed az lesz, "mit tegyek, jön a gyerek, páromnak nincs melója, fizetni kéne az albit, de miből?"

Az, hogy 50/hó, nem mond semmit, ha nem tudjuk a bevételeteket. Ki tudsz ennyit hozni minden hónapban, vagy se. Ha nem, akkor maradj anyósnál.

2014. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Te dolgozol?
2014. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb egyedül de ha csak a párod dolgozik és az is csak néha akkor anyós segítsége egyértelműen így is kell nektek.
2014. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Én hétfőn megyek dokihoz és utána megyek a főnökhöz. A gyedem kb 50000 forint lesz.
2014. máj. 23. 11:40
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod hajlandó lenne felelősségteljes leendő apukaként viselkedni és állandó munkahelye lenne ,abban az esetben az albérletet javasolnám !
2014. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasinak, ilyen körülmények közé nem vagy normális, ha bevállalsz egy gyereket...
2014. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked kellene végiggondolni a dolgokat. Az oké,hogy 50000/hó lenne az albi,de mennyi az a pénz amiből ez lejön???A megmaradt összeg elég lesz mindenre vagy tartozás halmozás lesz a vége??? Viszont ha a max gyedet nézem amit majd kapni fogsz (tgyás az rövid idő nem foglalkozok vele) hát abból albérlet + 3 ember stb stb nem fog menni...mert ugye írtad,hogy a párod hol dolgozik hol nem. Miután az egyetlen biztos jövedelem a tiéd lenne és kevés lenne én maradnák a fenekemen...ha véletlen nem dolgoztál és csak gyest kapsz majd nah akkor meg aztán pláne. Amúgy amint párod talál hosszútávra rendes munkát hát akkor lehet elkezdeni gondolkodni azon,hogy anyóstól búcsút vesztek.
2014. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Én pont egy ilyen férfi mellől léptem le. Folyton álmodozott a családról, de nem volt pénzalap rá. Én élni akartam az életem (nem anyós vagy saját családom nyakán). A párom abortusz ellenes volt ő mondta mindig ha teherbe esek és nem akarom a picit akkor adjam neki felneveli... ezzel a romantikus kis álommal csak annyi volt a bibi, hogy még önmagáról sem tudott gondoskodni. Ahhoz meg nem volt gusztusom, hogy a nagyszülők neveljék fel majd a mi közös gyerekünket. És én sem álltam úgy anyagilag, hogy egyedül elbírjak egy egész családot.


Amúgy most ennyi infó alapján nagyon 22-es csapdája gyanús vagy. Az anyós kétélű dolog. Ha amúgy jóban vagytok sem biztos, hogy harmonikus lesz a kapcsolatotok és ha nem lesz, akkor jó sokáig hallgatod, hogy "ez az én házam" "örülj, hogy van fedél a fejed felett". Ha albiba mész akkor meg úgy kalkulálj, hogy egyedül be tudod-e vállalni. Bírnád-e úgyis, ha egyedül maradnál a picivel.



Én minden nőnek azt tanácsolom, hogy ilyen súlyos helyzetekben mindig kergesse el a romantikus álmokat. Csak a hideg tényekkel kalkulálj és lásd reálisan a helyzetet! Sose bizakodj, inkább a rossz forgatókönyvekkel számolj, és ha akkor is működik minden akkor válassz!

2014. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Uh.. éljen a felelős családtervezés.


Ilyet még sosem tanácsoltam ,senkinek ,de maradj az anyósodnál ,igen. Életképtelenek vagytok ugyanis a pasiddal ketten.

Gyerek biztos kell nektek ?:-/

2014. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!