Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem soha nem hív el ha a...

A férjem soha nem hív el ha a munkatársaival ülnek be valahova. Normális ez így?

Figyelt kérdés
Szoktak szervezni a munkatársakkal kis összejöveteleket amikre ugyan általában nem viszik a párjukat az emberek, azonban én több évig ugyanott dolgoztam.
2014. máj. 24. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Ez így elég fura, ha te több évig ott dolgoztál. Bár az is lehet az oka, hogy a volt kollégáid utálnak.


De ha mások nem viszik a párjukat, lehet, hogy tőle is ezt várják el, annak ellenére, hogy volt kolléga vagy.:)


Ne haragudj rá, te is menj a munkatársaiddal el külön!

2014. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted, miért nem visz?
2014. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

És még minidig ott dolgozol? Mert ha nem akkor szerintem nem kell mellre szívni.


Engem még az érettségi találkozójára sem hívott el, pedig ott van aki a kis családjával dicsekszik.

2014. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha jóban maradtatok volna a munkatársaiddal, akkor nem kéne "vinni", hanem hívnának téged is és mennél magadtól, nem? Ha ez nincs így, miért szeretnél menni? Nem értem a helyzetet.
2014. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Több volt munkatárs is ott van?
2014. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy a volt munkatársaimmal nem beszélek azóta. De ha a párom megkérdezné, hogy elmegyek-e vele, szívesen mennék. Tőle nem kérdezem meg, nem szeretném, hogy azért hívjon mert "muszáj".
2014. máj. 24. 17:06
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha munkatarsak elhivjak ot, es teged nem, akkor ennek oka van. Ha azt akarnak hogy menj, hivtak volna teged is.


O meg kulon nem fog vinni, mert a tobbiek se csaladostol mennek gondolom. Sose ertettem miert kell ennyire raakaszkodni a hazastarsra, miert nem lehet hagyni egy kis szabadsagot neki is.

2014. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van valami oka, hogy mióta nem dolgozok ott, nem beszéltek... lehet, hogy a párod szívesen vinne, de mivel ez nem szokás, nem erőlteti. Vagy a munkatársaid nem akarják. Vagy mindenkinek mindegy, ott vagy-e, csak azért nem hív, nehogy neked legyen kínos. Vagy nekik. De minek akarsz menni?
2014. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem arra gondoltam, hogy azt kérdezd meg, vele mehetsz-e legközelebb, hanem azt, hogy miért nem hívott még soha. Ezt lehet hátsó szándék nélkül is kérdezni, tárgyilagosan. Szerintem mi találgathatunk itt, de ő tudna erre rendes választ adni.
2014. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok én ráakaszkodni, soha nem tenném. Találkozgat ő a barátaival elég sokat, oda sem akarok menni. Ezt sem azért kérdeztem mert nekem fontos lenne, hogy ott legyek, hanem mert furcsának találom, hogy még úgy sem hív, hogy én is ott dolgoztam. De látom ti sem csinálnátok ebből problémát, úgyhogy túl is léptem.
2014. máj. 24. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!