Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Véleményeket várok.

Mit tennétek? Véleményeket várok.

Figyelt kérdés
Tegnap a gépen megtaláltam a párom beszélgetésést(msn), vmi csajjal msn-zett, nem sokat képet kért, meg,hogy camerán mutassa meg magát. Aztán írta,hogy folytassák "amott". Gondolom ez chat lehetett...és ott ki tudja mit beszélhettek:S
2009. dec. 30. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezd ki. (Én ezért nem turkálok a párom gépében)

Az őszinteség fontos dolog.

2009. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En szakitanek vele, azonnal. Ez mar kimeriti a megcsalas fogalmat. Talalkoznak, ha nem tetszik jo leszel te is? Mast keres, mert benned nem talalta meg amit keresett, de szerintem ha igy alltok akkor ez neked sem az igazi. Ez egyertelmu, ki sem lehet magyarazni.
2009. dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk már, közös a gép, így nem az ő gépében turkáltam. Azt mondta csak chatelt, kiváncsi lennék ugyan mit chatelhetett:S
2009. dec. 30. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég gázos, én is szakítanék.
2009. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem kell ezt a dolgot túl fűteni.Lehet h csak egy barátra talált,akivel meg lehet osztani olyan dolgokat amit szégyell előtted és amit nem mer tőled megkérdezni azt tőle kérdezi,vagy lehet tanácsokat kérnek egymástól meg és kíváncsiak voltak egymásra,de szerintem jár utána a dolognak!
2009. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!