Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire rossz ez így a...

Mennyire rossz ez így a kapcsolatunkat tekintve? Véleményeket várok.

Figyelt kérdés

Nos a történet nem túl egyszerű, de összeszűkítem.

2 hónapja járunk a barátommal. Előtte nagy szerelem csak 4 éve volt neki, tehát ha a sok köztes csajt nem vesszük, akiket pótszernek használt, kihasznált, megcsalt, mert ki akarta élni magát, akkor én vagyok neki a 2. szerelem. Ezt biztosra tudom, ebben nem kételkedem. Tudom, lehet azt mondani, hogy azt mondja amit hallani akarok, de az ember érzi, hogy mennyire őszintén mondja a másik az, hogy "szeretlek" sőt, sosem ezt mondja, hanem azt, hogy "szerelmes vagyok beléd".

Mégis egy részeges haverja a bogarat a fülembe ültette. Elmondta, hogy az előző lány, akivel 4 éve jött össze, és 2 és fél évig együtt voltak, ő volt a mindene. Nagyon szerette a lányt és hogy ő biztos abban, hogy ha a lány beállítana és azt mondaná, hogy "kezdjük újra" akkor gondolkodás nélkül újra kezdené vele. ( Ezzel a haverral a barátom másfél éve nem találkozott, szal szerintem annyira nem hitelesek a dolgok, az emberek változnak). Illetve állítólag (ott ültem mellettük, én nem hallottam...) azt mondta a barátom a srácnak, hogy szeretem engem, de még mindig visszamenne ahhoz a lányhoz.

Nem is tudom mit gondoljak, hogy a fiúknál ez hogyan működik... Én ezt nem érzem rajta. Meglepően sokat változott pozitív irányba mióta együtt vagyunk, minden mellettünk szól...

De ha tényleg így van... Akkor csak idő kell? Mert 2 hónap az még semmi 2és fél évhez képest... Annyiszor mondja, hogy nagyon szeretné ha nagyon sokáig együtt maradnánk. Sőt azt is mondta, hogy hogy 5-6 évvel később találkozunk még feleségül is kérne...

Aggódjak? ( azt kifelejtettem, hogy ezen az ominózus bszélgetésen elég illuminált állapotban volt már a barátom..)


2011. ápr. 12. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért szakítottak?
2011. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom!

Ha érzed hogy szeret akkor szerintem nincs okod az aggodalomra!:)

2011. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a lány szakított vele, mert elege lett a megcsalásokból és abból, hogy a srác egy focival kapcsolatos trauma miatt elkezdett inni.
2011. ápr. 12. 22:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srác folyamatosan megcsalta a volt barátnőjét,és még alkoholista is lett,akkor te mit remélsz egy ilyen fiútól! Főleg.hogy nem is tagadja,hogy csak a lányon múlik,hogy visszamenjen hozzá.
2011. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én el sem jutottam volna a gondolkodásban a helyedben addig, hogy vissza menne-e. Én már ott megálltam volna, és vissza fordultam volna, tehát ki a kapcsolatból, mikor megtudom, hogy megcsalt már egy barátnőjét is. És jelen esetben nem is egyet, hanem elmondásod alapján mindet. Ebből ugyanis azt szűrném le, hogy én sem leszek kivétel.
2011. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul milyen ember játszadozik mások érzelmeivel.
2011. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

gondoltam, hogy így fogtok reagálni.

ez a megcsalás dolog nekem is probléma volt az elején, de én azt érzem, hogy elég rosszat tett magának és másoknak is. és hogy kezd benőni a feje lágya.

ne mondjátok, hogy naiv vagyok, mert én is látom az érem másik oldalát, de a lényeg nem is ez.

nem az, hogy *nem tagadja* hogy csak a lányon múlik, hogy visszamegy-e hozzá. ezt a haverja mondta nekem, akivel rég nem találkozott már. ő mondta, hogy szerinte így lenne.

és azért tettem fel a kérdést, mert a viselkedéséből, abból amit mond, ahogy rám néz, mindenből, nekem abszolút nem ez jött le!

2011. ápr. 12. 22:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Két hónapja vagytok eggyütt! Mégis mire számítasz egy kapcsolat elején? Egyértelmű, hogy te vagy a mindene ( még ) a szavaiban a tekintetében...
2011. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg a barátodat. Nem tudom, az igazat fogja-e mondani, de talán a reakcióiból leszűrhetsz pár dolgot.

Az biztos, hogy egy két hónapos kapcsolat még nagyon rövid és a leírásodból ítélve, ez a pasi a múltban, még a közelmúltban is, elég zűrös volt. Ráadásul volt egy nagy szerelme évekig. A ti kapcsolatotok két hónap alatt még nem igazán tudott kibontakozni, még ezután jönnek a lényegesebb összecsiszolódások. Szóval időt mindenképp érdemes adni neki, ha tényleg szeretitek egymást.

2011. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A múlttal nem kell foglalkozni... inkább a jelenre koncentrálj, úgy tűnik, érdemes odafigyelned...
2011. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!