Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Véleményeket tapasztalatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket tapasztalatokat várok! Fontos! A pasik kit tudnak megbecsülni igazán? Egy , , hű, , társat, vagy egy , , alig ismert hölgyet, , akit talán nem is ismer annyira?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 01:12
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
89%
Ne haragudj, de ez elég buta kérdés... ha ez a két lehetőség, akkor egyértelmű, hogy a hű társat...
2009. szept. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Haj ,jaj!Lehet ,hogy nem jol tettem fel a kérdést?
2009. szept. 28. 01:28
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem is tudom hirtelen ,hogyan tehetném ezt a kérdést fel érthetőbben!Teljesen zavarodott vag

yok már!

2009. szept. 28. 01:30
 4/22 A kérdező kommentje:
Talán akkor ugy hogy ,,A pasi legyen az , nős vagy elvált .Milyen csajt becsül meg?? Ki jelent számára valakit?Az aki őt imádja, vagy az aki nincs is érzéssel iránta esetleg csak valami anyagi háttere van?
2009. szept. 28. 01:34
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez teljesen pasi és neveltetése függő!
2009. szept. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, mit akarsz kinyögni, de baromi zavaró, hogy a vesszőket idézőjelnek akarod használni...

Nincs a gépedhez billentyűzet?... 8-o


NOS! Alapvetően hibás az egész gondolkozásod, mert valahogy nem veszed számításba a férfit!


A férfi azt becsüli meg elsősorban, akibe fülig szerelmes, tekintet nélkül arra a körülményre, hogy a lány hű hozzá, vagy hűtlen, vagy szegény vagy gazdag...

Hiába hű hozzá egy nő, ha ő azt a nőt nem szereti!

Hiába gazdag a nő, ha a pasi nem vonzódik hozzá!


Ez van... :-[


Egy "alig ismert nő" is elvarázsolhatja egy perc alatt és őt fogja fontosabbnak tartani, mint a 20 éve hű házastársát, akivel esetleg már 18 éve kényszerből él együtt...

2009. szept. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
nem értem. mi köze a megbecsülésnek a pénzhez?
2009. szept. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de ekkora hülye kérdést ami ráadásul még értelmezhetetlen is...ritkán olvasok.

Egyszerűen nem derül ki, mire is vársz választ.

2009. szept. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Vannak pasik (és nők is), akiket mindig vonz az ismeretlenség misztikuma. És hiába van mellette egy társ, akit a maga módján szeret, hajtja a vére a másik, az ismeretlen irányába. Csak általában az szokott lenni a bökkenő, hogy amint kiismeri a másikat, nem kell és megy tovább. De a fix társ, a biztos "háttérország" az marad, amíg a partner ezt tűri.
2009. szept. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Olyan nincs, hogy a pasik: van, aki csak kalandot akar, van, aki komoly kapcsolatot. Nem mindegy, hogy egy felnött 30 - 50 évesröl van szó, vagy egy 16- 19 éves "férfiröl", aki szerintem még inkább gyerek. Van akinek vannak erkölcsi normái, van akinek semmi se fontos, aki maradandó.

Még órákig lehetne sorolni, hogy kik a "pasik" ilyen általánossában nincs. LEgfeljebb egy ismerösödre vonatkozhatna a kérdésed, de öt meg nem ismerjük.

2009. szept. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!