Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl? Véleményeket...

Én reagálom túl? Véleményeket várok!

Figyelt kérdés
párom évek óta szakított az ex nővel, azóta a nő már egy másik pasival van, gyerekük is született. mégis, az ex minden ünnepkor ír smst vagy ímélt, szülinap, névnap, Karácsony, szilveszter. (pedig a párom nem ír neki, de a csaj akkor sem hagyja abba)Mikor már épp elfeledkeznék róla, akkor mindig felbukkan, ha más nem, egy hülye körímél formájában. Én nem tartom a kapcsolatot egyik volt barátommal sem, és az ismeretségi körömben sem jellemző, így nem tudom megérteni, mire jó ez, és halálra idegesít. főleg, hogy állítólag boldog a jelenlegi barátjával. Vagy ez normális ez az egyoldalú kapcsolattartáshoz ragaszkodás, és én reagálom túl?
2009. dec. 16. 09:31
 1/10 A kérdező kommentje:
úgy értem, létezik olyan, hogy egy ember mindenféle hátsó szándék nélkül írogasson az exének ünnepekkor, csupán figyelmességből, de emellett nem akar tőle már semmit?
2009. dec. 16. 09:36
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Én is szoktam, még mindig barátok vagyunk.
2009. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ne foglalkozz vele :)

Amikor összeköltöztünk a párommal, a volt barátnője ideköltözött a szomszédba, hogy visszahódítsa. Baromira erőlködött, de nem jött össze neki. Mi meg jókat nevettünk szegény lányon (azóta leesett neki, hogy nem rúg labdába és elköltözött).

Ha látod, hogy a párodnak nem jelent semmit az ex, akkor ne foglalkozz vele. Különben is írtad, hogy már családja van,. szerintem csak jófej akart lenni :)

2009. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és mennyi ideje vagytok külön? amúgy más alkalmakkor is írsz neki, csak úgy, vagy te is csak ilyenalkalmakkor?
2009. dec. 16. 09:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha vissza akarná hódítani, akkor nem csak ilyen alkalmakkor írna neki. Ez első olvasásra egyszerű baráti gesztusnak tűnik.
2009. dec. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt hozzá kell tenni, hogy amikor kb 1 éve voltunk együtt, még akkor is olyan leveleket írt neki, hogy visszamenne hozzá, hiányzik neki stb (pedig már érg terhes volt), a párom ezt persze nekem nem mondta el, csak láttam. Aztán elkezdtek ritkulni a levelek, és most már csak az sms-ek maradtak, de akkor is, februárban pl még arra is írt sms-t, hogy boldog valentín napot. és ez nekem nagyon fura.
2009. dec. 16. 10:05
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

azért mer a lány nem egy sültbunkó, és merészel írni smst a volt barátjának az már baj???


ez már szőrszálhasogatás. én is írok az exeimnek, ők is írnak nekem, és senki nem féltékeny senkire.


primitív dolog ezen ennyire pattogni...

2009. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Végigolvastam. A válaszokat is.


IGEN, Te reagálod túl. Ennyi.


Különbözőek vagytok, jogod van úgy érezni, ahogyan érzel. Ezzel kapcsolatban csak az merült fel bennem, hogy vajon jó-e neked attól, hogy így érzel? Mert nekem az jött át, hogy nem jó. Akkor viszont ne tedd! Ezek a Te érzéseid. Ne hagyd, hogy más irányítsa őket! Nem vagy biztos a kapcsolatodban? Féltékeny vagy? Más a problémád? Beszélgess róla! Oldjátok meg a pároddal. Ő veled van, nem ment vissza az exéhez. Ez a lényeg. A szavak nekem mindig "csak" szavak. Én a tetteket szoktam nézni, nekem azok számítanak. (Sokat tanultam egy korábbi kapcsolatomból, ahol a másik fél beteges hazudozó volt. Persze nem tudtam kigyógyítani, az egész abba maradt, mielőtt igazán elkezdődött volna. De tapasztalatnak nagyon jó volt.)

2009. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
NEM, NEM reagálod túl. Ettől a nagy liberalizmustól elalélok mindjárt. Ezt addig lehet nagy mellénnyel kijelenteni, hogy egyáltalán nem zavaró, míg az ember nem kerül ilyen helyzetbe.Ha valaki pl. 15 évig házas volt, és a volt feleségével/férjével ünnepekkor sms-t váltanak, akkor arra még azt mondom, hogy illendőségből (de semmi másból) oké. DE hogy egy tök szimpla párkapcsolat esetén miért kell eljátszani ezt a nagylelkűséget, hogy "én akkor is írok neked, mert ez olyan jó dolog..."?:) Unatkozik biztos, vagy csak azért csinálja hogy téged bosszantson. Amíg a párod le se..., addig nincs baj, maradjon csak így, majdcsak elunja!
2009. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te reagálod túl. Én is szoktam és a volt férjem is minden ünnepkor és alkalomkor (szülinap, névnap) sms-t küldeni, néha még fel is hív ilyenkor, de nincs ebben semmi gond. Ha nem haraggal váltak el, akkor miért ne? Fogd fel úgy, hogy egy ismerőse küldi.
2009. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!