Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfognak nyugodni? Beletorodnek?

Megfognak nyugodni? Beletorodnek?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok es 26 eves! Parommal egyutt elek par nap es bekoltozunk az ujhazba.

A szuleim tudjak hogy terhes vagyok de nem orulnek neki. Mi sem szamitottunk erre de ide nem irom le hogy miert!! Haragszanak ram. Nem tudom miert hisz nem elek veluk, nem elek a nyakukon. Dolgozom a paromnak is van munkaja. Sose kertem toluk segitseget. Az elso babamat varom es megmondtak hogy vetetsem el.

Olyan rossz volt ezt hallani. En pedig orulok neki es a parom.Kozoltek hogy nem fognak segiteni es nem akarjak latni a babat. Pedig akar mit fognak tenni akkor is az unokajuk lesz.


2014. máj. 26. 08:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen belefognak tõrõdni ês a babát szeretni fogják. Tapasztalatbol mondom :)
2014. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Csak azt tudom mondani, hogy ne foglalkozzatok velük. Örüljetek TI a babának. Ők meg , ahogy mondani szokás, főjjenek a saját levükben. Akarnak majd még ők unokázni!
2014. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez számomra furcsa. Amúgy minden rendben van közted és a szüleid között? A párodat kedvelik? Nem lehet, hogy van valami a dolog mögött, amit nem írtál le? Mert így számomra lelketlen szülőknek tűnnek, de mint írtam, lehet, hogy van azért valami még ott!
2014. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Szívtelség. Egy idegennek se mondanám azt, hogy vetesse el a gyerekét, mert én úgy látom jónak, nehogy a sajátomnak.

Miért nem akarják az unokát?

Szerintem várj türelemmel, ne keresd őket, biztos vagyok benne, hogy megenyhülnek, és megszeretik a babát.

2014. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Apum felesegevel nm vagyok joba. Edesanyum orul neki es nagyim is. N.anyum mondta egyedul azt h vetesem el mert szerinte gyerek vagyok meg hozza.mi nem most akartunk gyereket csak vizsgalat szerint kiderult nem lehet babam hat ahoz kepest babat varok.
2014. máj. 26. 09:14
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Na így már kicsit más a kép. Nevelőanyád, aki ugye végülis egy "idegen" ő nem akarja, lehet, hogy irigyel vagy nem tudom. Apukád megy utána vagy ő másképp áll hozzá? Apukád szerintem másképp fog hozzáállni, ha majd megszületik a baba, ha most még esetleg ő is ellenzi. Anyukád meg örül, ez a lényeg. :)
2014. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezek után engem nagyon nem érdekelne, hogy ők belenyugszanak-e

Én nem tudnék megnyugodni...

Vagyis próbálnám magam túltenni rajta..

Tuti mindig az jutna eszembe, amikor unokáznak, hogy "most bezzeg örül neki, de el akarta vetettetni velem."


( köze van ahhoz, amit nem akarsz leírni, hogy nem örûlnek?)

2014. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Már, írtad, hogy nincs, csak előbb nyiottam meg q kérdést..

Nvpevelőanyáddal, meg igazán ne foglalkozz..

26 évesen gyerek volnál?

Hol él?

Bárn lehet az szól belőlem, hogy én is csak most töltöm a 27-et, házasok vagyunk, és tervezzük a gyereket, nálunk pont azzal jön mindenki, hogy mikor lesz már..

2014. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
N.Anyum szerint gyerek vagyok. Azt hiszi h ugy fogom nevelni a gyerekemet mint anyukam. Azt hiszi ugyan olyan sorsot akarok ami nekem volt. N.anyum es en kozottem nincs anya lanya kapcsolat es tul hosszu lenne elmagyarazni mert vissza nyulik egesz kuskoromig a dolog. Elegem van abbol hogy mindig anyumhoz hasonlit pedig mas ember vagyok.
2014. máj. 26. 09:24
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat :)
2014. máj. 26. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!