Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfognak nyugodni? Beletorodnek?

Megfognak nyugodni? Beletorodnek?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok es 26 eves! Parommal egyutt elek par nap es bekoltozunk az ujhazba.

A szuleim tudjak hogy terhes vagyok de nem orulnek neki. Mi sem szamitottunk erre de ide nem irom le hogy miert!! Haragszanak ram. Nem tudom miert hisz nem elek veluk, nem elek a nyakukon. Dolgozom a paromnak is van munkaja. Sose kertem toluk segitseget. Az elso babamat varom es megmondtak hogy vetetsem el.

Olyan rossz volt ezt hallani. En pedig orulok neki es a parom.Kozoltek hogy nem fognak segiteni es nem akarjak latni a babat. Pedig akar mit fognak tenni akkor is az unokajuk lesz.


2014. máj. 26. 08:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Itt az első és legfontosabb kérdés az, hogy párod tényleg akar-e gyereket, vagy csak azért nyugszik bele, mert most jól meg van veled. Beszélgetettek-e korábban hosszabb távú közös tervekről, hogy hol szeretnétek tartani 5-10 év múlva?


Véletlen becsúszó magzatnál szerintem ezt a kérdést nem szabad megkerülni, ismeretségemben sok csaj úgy fogta meg haveromat, hogy "becsúszott" a gyerek, de azért az ilyenek néha megkapják később, hogy te akaszkodtál rám, ha nem lettél volna terhes, akkor soha nem vettelek volna el. Sokszor ezeknek a csajoknak a szülei is szégyellik, hogy lányuk így akaszkodott rá egy srácra, mondván hogy ők nem erre nevelték.

2014. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Utolso picit felre ertettel :)

Mi szeretnenk gyereket de nem mostanra terveztunk . De nem bantuk meg. Viszobt ha vissza olvasol irtam h vizsgalatoknal azt derult ki h nem lehet gyermekunk. Meg is jon a baba!!!

2014. máj. 26. 11:03
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem becsuszott :) mi vartuk a kovetkezo vizsgalatott de hat jon a baba es mi boldogok vagyunk :) a parom igen szeretne ezt a babat es fel volt haborodvamikor meghallotta a elvetetes szot
2014. máj. 26. 11:09
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se fogjátok megbánni. Nálunk is előbb jött, mint terveztük. A legjobb dolog volt, ami csak történhetett. Azóta már megvan a második is:))


Ne foglalkozz nevelőanyáddal, nincs igaza. Vagy belátja később, vagy nem. Apud véleménye a lénye, az igazi véleménye, ezt szerintem csak a n.anyád beszélte belé. Az pedig majd szülés után derül ki.

2014. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Oké, ha mindketten akarjátok a gyereket, akkor emellett már mindenki másnak a véleménye csak másodlagos.


A konkrét helyzetedet nem ismerve, azért jellemzően többre tartok egy lányát válás után is nevelő apát, mint egy olyan anyát, aki a lányát otthagyja apának.


#11

2014. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ne törődj senki más véleményével, csak a párodé számít. Ne idegeskedj, vigyázz magadra...

Boldog babavárást... :)

2014. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mostohaanyám - aki amúgy sem szeret - ilyent mondana, szerintem az lenne az utolsó szava hozzám, de hogy a gyereket nem láthatná, az is biztos. Apa jöhetne, meg a mostohatesóim is (ők normálisak), de ezek után a mostohaanyám be n merészelje tenni a lábát a házunkba.


De vagy helyből elküldeném a fszba - lehet, a párom tenné meg, aki nagyon türelmes, "csendes", de utálja a nőt -, vagy életemben először kevernék le neki egy hatalmasat (épp ideje lenne), de az is lehet, hogy simán kiröhögném, és közölném vele, hogy jó, de akkor SOHA ne keressen minket.

2014. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!