Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy a párotok...

Előfordult már, hogy a párotok szülei tönkretették a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen, a VOLT párom szülei :D
2014. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Véleményem szerint ahol a párok szülei tönkreteszik a kapcsolatot, ott más is van a dologban. Nem tudom elképzelni, hogy csak ugy valakinek a szülei áskálódnak indok nélkül. Vagy ha mégis ez esetben azt nem tudom elképzelni, hogy két felnőtt, miért nem áll a lábára.


Szerencsére én nagyon jóban vagyok a vőlegényem szüleivel, de a fejük tetejére is állhatnának akkor se tudnának közénk éket vágni. Anyámék detto.

2014. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Előfordult olyan korábban, hogy az akkori barátom anyjának nem igazán jöttem be, vagy valahogy éreztem, hogy nem kedvel, illetve minden mást (munka, az ő családjának dolgai) a kapcsolatunknál előrébbvalónak gondolt. Szerencsére a fia nem így gondolta, így nem is tudott se közénk állni, se helyettünk meghozni döntéseket.

Most minden más. A férjem családja nagyon szeret, anyóssal is remek a kapcsolatom.


Egyébként két okosan élő ember jó kapcsolatát harmadik fél nem tudja tönkretenni, még anyósék sem.

2014. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Előfordult: túl fiatalnak tartott az akkori fiúm anyja az egyszempicifiához (egyke fiú), 6 év volt közöttünk, én 19 a fiú 25 éves. Egyetemre terveztem menni, és túúúl sokáig kellett volna rám várni a fiúnak. Ő meg anyuci fiának is volt nevelve, hallgatott rá, szakított velem. Érdekességképpen: egyetemi tanulmányaim után felkeresett, és folytatni akarta a kapcsolatot. Még szép hogy nem mentem bele. kb körberöhögtem az ötletével együtt. Főleg azt a mondatát, hogy a szülei is támogatnák a kapcsolatot... Haláli volt. Utána nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek rajta. A sors fintora, hogy azóta túl van a 40-en és azóta sem házasodott meg (utolsó információk szerint). Amúgy jól jártam azzal, hogy szakítottunk, megőrültem volna az anyóssal, de a férfivel is. Régen persze a lila ködben ezt nem láttam, de így utólag csak örülök annak, hogy elmarta a kedves anyuka mellőlem a kisfiát.
2014. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Volt ilyen.

Anyucikisfia pasi,amig csak jártunk,addig minden oké volt,összeköltözés tervezésekor anyuci házisárkánnyá változott,a pasi engedelmes kisfiú volt 27 éves léttére,és visszakozott,majd megpróbált rábeszélni,költözzek én hozzájuk.Szakítottam.

ennek több mint 5 éve,én férjnél vagyok,épp babár várok,a pasi még mindig az anyjával él,most már kettesben,mert az apja elvált az anyjától.

2014. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 acelsziv ***** válasza:
100%
Anyós anno megpróbálkozott némi viszálykeltéssel, fúrogatott, de a párom megmondta, hogy a még egy rossz szót szól rám akkor az lesz az utolsó alkalom, hogy felhívta őket. Azután elhallgattak.
2014. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, és normális esetben nem is tehetik. Ha mégis sikerül, akkor alapjaiban volt ingatag a kapcsolat, és nem is baj, ha vége.


Megvédeném a páromat a szüleimmel szemben, és ő is engem, szóval nem félek ilyesmitől.

2014. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem pl...

Nem volt alapvető baj a kapcsolatunkkal, meg van két gyerekünk is, de az anyukájuk 40 évesen is képtelen volt belátni, hogy ő elsősorban ENNEK a családnak a központja, nem pedig ANNAK a befolyásolható (hogy finom legyek) tagja.

2014. jún. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem nem. Egy ilyennél azt hiszem csak úgy mehet, ha az a fél, akinek a szülője áskálódik, még mindig befolyásolható általa.

Volt barátom anyja is ilyen áskálódó volt, tipikus szappanoperába való anyósféle. Mi nem miatta mentünk szét, bár engem sem kedvelt, de a volt barátom előző kapcsolatát nagyon gajra tette. Később (a mi kapcsolatunknál) a sarkára állt a volt párom, csak mi meg nem illettünk össze.

2014. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon igyekeztek - kivált anyósom -, de nem jött össze. Most pedig már nem tehetnek semmit. Nyugodjanak békében.
2014. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!