Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti kapcsolatotokat befolyáso...

A ti kapcsolatotokat befolyásolja ez az oldal?

Figyelt kérdés

A kérdésem lehet, hogy nagy butaság. Nem lettetek sokkal féltékenyebbek vagy bizalmatlanabbak? "megrémít" ez a sok megcsalós kérdés, hogy terhes kismamákat csalnak meg és hagynak ott... betegesen félek a gondolattól, hogy mindegyik férfi előbb utóbb bekattan? Egyszer csak rájönnek, hogy élni akarnak?

(De azért az egész életemet nem hálózza be az oldal, csak néha így belegondolok)

Kérlek, ne mondjátok, hogy gyerekes vagyok... csak olyan rossz látni..


2012. dec. 29. 15:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább rájövök itt mindig,hogy szerencsés vagyok :)
2012. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%
Én csak röhögök a sok hülyén...(azt a nagyon kevés, valóban komoly kérdést feltevők kivételével)
2012. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%

A férjem gyakran látja, hogy itt bóklászok, de soha nem érdeklődik, nem kiváncsiskodik. Nagyon szerencsés vagyok,

mert szinte egész életemben azt csinálok, amit szeretnék; ő soha semmiben nem korlátoz, inkább támogat mindenben.

2012. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
84%
Nem, az oldalt befolyásolja a kapcsolatunk.
2012. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
90%

Én ezekkel a dolgokkal egyébként is tisztában vagyok már csak azért is, mert ha körbenézek, sok megromlott kapcsolatot látok. Előre félek, hogy gyereket szülök valakinek, tervezgetek, hogy együtt öregszünk meg, támogatjuk a gyerekeinket, és egyszer csak összeomlik minden, mert a kiszemelt épp kapuzárási pánikban szenved.

És a legnagyobb baj, hogy ezt kivédeni sem lehet, nem tudhatod, hogy 20-30 év múlva mi lesz, milyen irányban változik a kapcsolatotok, a párod, stb. Éppen ezért kár is ezen filózni, továbbra is bízni kell a párunkban, de egyúttal nyitott szemmel járni, és észrevenni a problémákat.

2012. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
85%
En csak rohogni jarok ide...
2012. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
35%
Én meg cinkelni az elmezavaros majmokat,stb., látszik is az értékelésemen.
2012. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettem féltékenyebb,vagy bizalmatlanabb,de befolyásol az tény,csak másképp...Ez szerintem olyan,mintha olvasol egy könyvet,miután elolvastál valamit,már azt is tudod és másképp nézel a világra...Én ugyanúgy mint egy könyvből,innen is még képes vagyok pár kifejezést is elsajátítani, tudattalanul, ha sokat lógok itt.:)
2012. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
53%

jól bebasna


engem egy ilyen szánalmas weboldal mint ez, az ég világon semmit nem változtat meg vagy befolyásol az életemben

2012. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de néha megdöbbenek hogy ennyi hülye van a világon.
2012. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!