Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásólja a...

Mennyire befolyásólja a családi életeteket, kapcsolatotokat az ha különböző politikai nézeteket vallotok & más pártra szavaztok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyám elég hárklis erre.
2013. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dédnagymamám utálta, hogy utálom a FIDESZ-t és Orbánt... De egyébként nem volt még ebből gond. Párkapcsolatban általában egy nézeteket vallottunk, vallunk.
2013. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szokott vita lenni belőle. Volt, hogy egymás melletti fülkében szavaztunk, mindketten más pártra. Nem is győzködjük egymást a saját igazunkról. Ilyen téma nálunk nem érdemel vitát. Bezzeg, ha a másik nem tudja, hová tette a kulcsokat, vagy bármit keresni kell, a vita ott kezdődik.

Politikai nézet nálunk nem számít.

2013. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Nevelőanyám, Oláh cigány és MSZP-és, én pedig Jobbikos vagyok.

Ebből következtetsz sok dologra...

2013. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet apám meg testvérem politikai nézeteivel, de nem is nagyon érdekelnek. Ha politizálni kezdenek, akkor megmondom nekik, hogy hagyják abba és megteszik. Másról kezdünk el beszélgetni. Szerinten nagy butaság azért veszekedni valakivel, mert más a véleménye egy pártról stb. Főleg, ha a családtagod.
2013. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Családon belül nem politizálunk. Max. ha megkérdezik, hogy kire szavaztam, vagy elmentem-e egyáltalán, vagy visszakérdezek elmondjuk, és pont. Szerintem felesleges ilyen dolgokon vitázni, vagy győzködni a másikat.
2013. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyámék, nagyanyám is sokszor próbál politizálni. Mi a párommal olyankor nem mondunk semmit, nem fogunk ilyeneken vitatkozni velük. Maximum itthon kettesben megbeszéljük, megosztjuk egymással a véleményünket. És általában egyet értünk.
2013. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk semennyire. Egyikőnk sem politizál, már évek óta nem voltunk szavazni. Úgy sem lesz jobb ha problémázunk ilyeneken.
2013. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!